Esnek Reklam Alanı

Uber’in Erişim Engeli Kaldırıldı, Taksi Ürünü Kullanılabilecek

30 sn okuma süresi
Esnek Reklam Alanı

Konu ile ilgili açıklamada bulunun Uber’in global sözcülerinden olan bir şirket yekilisi “Türkiye’ye inanıyoruz ve bağlıyız. İstinaf mahkemesi Uber Taksi ile faaliyetlerimizi sürdürmeye devam edebileceğimizi teyit ettiği için mutluyuz. Uygulamamızı İstanbul’daki tüm yolcu ve sarı taksi şoförlerine sunmaya devam edeceğiz.” sözleri ile duyurdu.

2014 yılında faaliyetlerine başlayan Uber, İstanbul halkının güvenli ulaşım için tercih ettiği popüler bir uygulama haline gelmiş ve Türkiye’de 4,5 milyondan fazla kişi tarafından mobil cihazlarına indirilerek kullanılmıştı. Erişim engelinin kalkması ile birlikte UberTaksi hizmeti yeniden aktif olacak. Bu ise erişim engeli öncesi 14 bin 500 taksi sürücüsü tarafından kullanılan uygulamanın yeniden taksiciler arasında da popüler bir hale gelebileceği anlamına geliyor.

Esnek Reklam Alanı

Tek bir tuşa basarak güvenli ve konforlu yolculuk anlayışı ile kurulan şirketin bugün itibariyle 66 ülkede, 700’den fazla şehirde günde 19 milyon yolculuk gibi yüksek rakamlara ulaşan şirket ile ilgili bugün alınan karar birçok yolcuyu ve taksi şoförünü de sevindirdi.

Esnek Reklam Alanı
Esnek Reklam Alanı
x