Ultimate magazine theme for WordPress.

HAKKIMIZDA

LojistikDefteri.com, Ocak 2011’de yayın faaliyetine başlamış sektörel bir haber sitesidir. Kurulduğu günden bu yana geçen süreçte rakiplerinin arasından sıyrılarak adını duyurmayı başarmıştır. İlk kurulduğu yıllarda bir hobi olarak yayına devam eden www.lojistikdefteri.com artık günde binlerce kişinin ziyaret edip sektörel haberlere erişim sağlayıp etkileşim yaptıkları bir sektörel platform haline gelmiştir.

İlk zamanlarında günlük 10-15 kişinin ziyaret ettiği www.lojistikdefteri.com artık günde ortalama 2-3K sektör mensubunu misafir etmektedir. Lojistik Defteri’nin kurulduğu günden bu yana temel hedefi olan temiz bir arayüz ile okuyucularına sektörel haberleri hızlı bir şekilde ulaştırmak olduğundan internet sitesi ile birlikte aktif olarak faaliyetine devam eden sosyal medya kanallarından da çok sayıda takipçisi bulunmaktadır.

Okuyucularına daha iyi hizmet edebilmek amacıyla sürekli yenilenen www.lojistikdefteri.com son olarak 2018 yılı içerisinde logo ve markasının tescilinini alarak kurumsallık yönünde büyük bir aşamayı daha kat etmiş oldu.

ld-marka-tescil