19.Üniversitelerarası Lojistik Vaka Yarışması Sonuçları Belli Oldu

featured

Bütün kategorilerde toplamda 1.000’e yakın öğrencinin başvurduğu 19. Üniversitelerarası Lojistik Vaka Yarışması’nın final etabına jüri üyeleri tarafından yapılan değerlendirme ve elemeler sonucunda 6 takımdan toplam 18 öğrenci katıldı.

Online olarak gerçekleştirilen final etabında, öğrenciler sektör temsilcilerine ve akademisyenlere hazırladıkları vaka çözümlerini online olarak sundu. 3 kategoride gerçekleştirilen sunumların ardından birinciler, Toros Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi ve Artvin Çoruh Üniversitesi öğrencileri oldu.

19. Üniversitelerarası Lojistik Vaka Yarışması’nda ödüller sahiplerini buldu

A Kategorisi (program adında lojistik kelimesi olan lisans ve 4 yıllık yüksek okul kategorisi) birincisi Toros Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü öğrencileri Büşra Polad, Sena Tek ve Bensu Gökmen olurken, A Kategorisi ikincisi ise Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü öğrencileri Yunus Akarsu, Kamer Gül Demirhan ve Emre Türedi oldu.

B Kategorisi (program adında lojistik kelimesi olmayan lisans ve 4 yıllık yüksek okul kategorisi) birincisi Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencileri Hasan Hüseyin Korul, Enes Topal ve Muhammed Murat Çiftçi olurken, B Kategorisi ikincisi ise Abdullah Gül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencileri Eda Nur Yıldırım, Feyzanur Yılmaz, İrem Karabacakoğlu oldu.

C Kategorisinde (program adında lojistik kelimesi olan 2 yıllık meslek yüksek okul kategorisi) ise birinciliği Artvin Çoruh Üniversitesi Hopa Meslek Yüksek Okulu öğrencileri Merve Demir, Ahmet Seyis ve Samet Kanbur kazanırken, ikinciliği kazanan takım ise Manisa Celal Bayar Üniversitesi Kırkağaç Meslek Yüksek Okulu öğrencileri Dengda Koca, Melike Erçelik ve Nurcan Akay oldu.

19.Üniversitelerarası Lojistik Vaka Yarışması Sonuçları Belli Oldu

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.