2022’nin En Güzel Otomobili Ödülü DS 4’ün Oldu

featured

37.Uluslararası Otomobil Festivali kapsamında, her zaman olduğu gibi yine en güzel otomobili seçimi yapıldı. Özel jüri tarafından yapılan değerlendirme sonrasında, yılın en güzel arabası belli olurken, aslında sonuçlar çok şaşırtıcı olmadı. Öyle ki 2022’nin en güzel otomobili beklentileri karşılayarak DS Automobiles markasından çıktı.

Ödülü alan araç ise markanın yeniden tasarlayarak sunduğu DS 4 modeli oldu. Takip edenlerin haberi olacaktır geçtiğimiz yılın sonunda araç yeni tasarım diliyle satışa sunulmuştu.

2022’nin En Güzel Otomobil Ödülü DS 4 Modelinin

DS Design Studio Paris ekibi tarafından tasarlanan ve çıktığı günden bu yana da tasarımı çok konuşulan serinin, yakın zamanda ülkemizde de satılmasını bekliyoruz.

Geçtiğimiz aylarda yapılan açıklama sonrasında aracın 2022 yılı içerisinde ülkemizde de satışa çıkacağı söylenmişti. Tıpkı DS 9 modelinde olduğu gibi lüks yapısıyla dikkat çeken aracın, zaten tasarım yönünden söyleyebilecek bir sözümüz yok.

Seri gerçekten çok şık gözüküyor diyebiliriz. Uzatılmış olan bir HB kasa, tamamen yeniden tasarlanmış ışıklandırma sistemi tasarımı, son derece lüks iç donanım ve son derece dikkat çekici konsol tasarımı gibi artılarla beraber seri ülkemizde de satışa çıkacak.

Zaten DS’nin araçlarının ülkemizde de çok ilgi gördüğünü söylemek lazım. Dediğimiz gibi özellikle yakın zamanda gelen DS 9 modelinin sunduğu lüks ve sahip olduğu ihtişamlı tasarım yapısı çok ilgi çekmişti.

2022’nin en güzel otomobili ödülünü alan DS 4 modelinde de aynı hava var. Artık seri ne zaman satışa çıkacak ya da satış fiyatı nasıl bir aralıkta olacak göreceğiz. Ama çok ucuz bir seri beklemediğimizi şimdiden de söylemek isterim.

2022’nin En Güzel Otomobili Ödülü DS 4’ün Oldu

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.