ABC, Filosundaki TIRSAN Sayısını 750’ye Çıkararak 311 Yeni Treyler Daha Ekledi

featured

ABC Lojistik, Kayseri’nin önde gelen lojistik firmalarından biri olarak bilinir ve şimdiye kadar 311 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus treylerini teslim aldı. ABC Lojistik, yeni eklenen araçlarla birlikte toplamda 750 TIRSAN aracına sahip oldu.

Tırsan, Ar-Ge yetkinliği ve üretim gücü ile müşterilerinin her sektördeki taşımacılık ihtiyaçlarını karşılamada öncü bir rol oynamaktadır. Adapazarı fabrikasında teslimatlarına devam eden Tırsan, ABC Lojistik’e yapılan teslimat törenine Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, ABC Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Bilen, ABC Lojistik Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Bilen ve Atakan Bilen ile Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç katıldı.

Törende konuşan Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, “ABC Lojistik, kuruluşumuzdan bu yana işbirliği içinde olduğumuz bir firma. Ergun Bey’in babası Ali Bilen ile başladığımız yolculuğa, daha sonra Ergun Bey ile devam ederek başarılı projeler gerçekleştirdik. Şimdi üçüncü jenerasyon olan Ergun Bey’in oğulları Ali ve Atakan Beyler ile birlikte yolumuza devam ediyoruz. Bugün 2023 için anlaşmamızı yaptığımız 311 aracın teslimatını gerçekleştiriyoruz ve ABC’ye toplamda 750 araç teslim etmiş oluyoruz. Treyler seçimi, firmaların kaderini belirleyecek kadar önemlidir. Bu nedenle özellikle vurgulamak isterim ki Tırsan olarak, 46 yıldır yatırım aracı üretiyor ve lojistik sektöründe müşterilerimize katma değer sağlıyoruz. Aynı zamanda satış sonrası süreçlerde de müşterilerimize her zaman destek olmaya devam ediyoruz. 2023 yılında da ABC Lojistik’in Tırsan’ı tercih etmesinden büyük memnuniyet duyuyor ve başarılı iş birliğimizin uzun yıllar devam edeceğine inanıyorum” şeklinde konuştu.

ABC Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Bilen ise yapılan yatırımı değerlendirerek, “ABC Lojistik olarak, uzun yıllardır Tırsan ile devam eden başarılı iş birliğimizden dolayı çok memnunuz. Müşterilerimizin başarılı olmalarına yardımcı olmak, ticaret süreçlerini verimli hale getirebileceğimiz yaratıcı çözümler sunmak ve avantajlı olmalarını sağlamak önceliğimizdir. Bu nedenle, treyler yatırımlarımızda her zaman Tırsan’ı tercih ediyoruz. Tırsan’ın ürün kalitesi ve verimliliği bizi etkilemektedir. Firmamız özellikle demiryolu ve denizyolu taşımacılığı yapmaktadır. Yeni Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus araçlarımızla intermodal taşımacılığı daha da güçlendirerek zaman ve maliyet açısından tasarruf sağlayacağız” dedi.

Ergun Bilen ayrıca ABC Lojistik’in faaliyetleri hakkında bilgi vererek, “1992 yılından bu yana sektörde kazandığımız engin tecrübemiz ve yenilikçi kimliğimizle lojistik alanında çeşitli hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Taşıma, depolama ve dağıtım alanlarında ustalıkla ilerliyoruz ve müşterilerimize stratejik çözümler sunarak zamanı en verimli şekilde kullanmalarına yardımcı oluyoruz. Bu konuda en büyük destekçimiz yine Tırsan olmuştur. Hem araçların dayanıklılığı, hafifliği ve esnekliğiyle verimlilik sağlaması, hem de geniş satış sonrası hizmetleri sayesinde operasyonel süreçlerimizde her zaman yanımızda olması çok önemlidir. Sayın Çetin Nuhoğlu’nun da belirttiği gibi, uzun yıllardır Tırsan ile başarılı bir iş birliği içindeyiz ve bu iş birliğinin daha uzun yıllar süreceğine inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus T.SCS X+ Özellikleri

Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus, patentli K-Fix sistemi sayesinde yüklerin güvenli taşınmasını sağlar. Toplamda 236 adet yük bağlama noktasıyla 500’den fazla yükleme kombinasyonu sunan araç, üst yapısı ve perdeleriyle Code XL standartlarına %100 uyumludur.

T.SCS X+ aracı, Tren Yükleme Sistemi opsiyonuyla filo yönetiminde esneklik sağlamak için tasarlanmıştır. Bu opsiyon, 2 x 2 adet Tren Vinç Bağlantı noktası ve Tren Yükleme için özel tasarlanmış dingil hava yastıklarını içerir. Sistem, “e-f-g-i” vagon tipleri ve P400 tünel tipleriyle uyumludur. Ayrıca, Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus aracı, arka açılır baba sistemiyle 600 mm ekstra arka giriş genişliği sağlayarak operasyonel kolaylık sağlar. Araçta ayrıca, ADR mevzuatına uygun 2 adet yangın dolabı ve araç arka kapısında 1 adet ADR plakası bulunur.

Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus, seviyeli çatı kaldırma sistemi sayesinde 2.800, 2.850, 2.950 ve 3.000 mm iç net opsiyonlarıyla maksimum yükleme imkanı sunar ve yükleme sırasında 500 mm ekstra kaldırma özelliğiyle operasyonel hız ve verimlilik avantajı sağlar. Ayrıca, Tenteli Perdeli Maxima Plus’ın şasi ve çelik aksamı, çinko tri-elektron metoduna göre kataforez (KTL) kaplamalı olup 10 yıl pas yürümezlik garantisi sunar.

ABC, Filosundaki TIRSAN Sayısını 750’ye Çıkararak 311 Yeni Treyler Daha Ekledi

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.