Anadolu Isuzu, Meltem Turizm’e 28 Adet Isuzu NPR L Model Kamyon Teslim Etti

featured

Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, İstanbul merkezli Meltem Turizm’e 28 adet Isuzu NPR L model kamyonun teslimatını tamamladı.

Anadolu Isuzu, filo satışlarına yönelik taşımacılık sektöründe zamanında teslimatlarla devam ediyor. Son olarak, Meltem Turizm’e 28 adet NPR L model kamyon teslimatı gerçekleştirildi. Şehir içi gıda taşımacılığında kullanılmak üzere satın alınan bu 28 NPR L kamyonun teslimatı, Alkan Group’un ev sahipliğinde düzenlenen bir törenle gerçekleştirildi. Meltem Turizm, 1998 yılından beri araç filo kiralama, turizm ve personel taşımacılığı sektöründe faaliyet göstermektedir ve bu kamyonları Anadolu Isuzu’nun İstanbul Isuzu yetkili satıcısı Çetaş aracılığıyla satın almıştır.

Teslimat törenine, Meltem Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Metin Balta, Anadolu Isuzu Yurt içi Satış Direktörü Yusuf Teoman, Anadolu Isuzu Kamyon & Pick-up Satış Müdürü Atakan Gürler, Anadolu Isuzu Pazarlama ve Bayi Geliştirme Yöneticisi Ali Başağa, Anadolu Isuzu Filo & Kilit Müşteri Yöneticisi Hamdi Toker, İstanbul Isuzu yetkili satıcısı Çetaş Genel Müdürü Gülay Gökbaş ve Alkan Group Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Alkan katıldı.

Isuzu NPR L, yüksek performansıyla taşımacılık ve ulaşım sektörlerine hitap ediyor.

Anadolu Isuzu tarafından Türkiye’de üretilen ve hem iç hem de dış pazarlarda satılan kamyon modelleri, çeşitli iş kollarındaki işletmelerin temel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Isuzu NPR L, donanım seviyesi, güçlü motoru ve dayanıklılığıyla ekonomik kullanım avantajı sunarak yük taşımacılığı ve çeşitli üst yapı uygulamaları için ideal bir araçtır. Türkiye’nin her bölgesinde ve her türlü iklim ve yol koşulunda başarıyla hizmet veren Isuzu NPR L, 150 PS ve 375 Nm’lik Commonrail Turbo Dizel Intercooler motoruyla yakıt tüketiminde avantaj sağlar. Yaygın servis ağı ve uygun fiyatlı yedek parça hizmeti sunarak kullanıcılarını koruyan NPR L, uzun yıllardır kalite, dayanıklılık, uzun ömür ve performansıyla tercih edilen bir seçenek olmuştur.

Anadolu Isuzu, Meltem Turizm’e 28 Adet Isuzu NPR L Model Kamyon Teslim Etti

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.