Brezilyalı Nakliye Şirketi Reiter Log, Yine Scania Doğal Gazlı Kamyonları Seçti

featured

124 adet Scania doğal gazlı kamyona sahip olan Brezilyalı nakliye şirketi Reiter Log, aynı türden 124 adet daha Scania doğal gazlı kamyon sipariş etti. Bu, onları operasyonları için sürdürülebilir bir yol seçen birçok müşteriden biri haline getirdi.

Her şey 2021’de Reiter Log‘un CNG ve biyometanla çalışan 124 kamyonluk ilk partiyi satın almasıyla başladı. 2022’de şirket, doğal gazlı kamyon filosunu yüzde 100 artırarak sürdürülebilirlik yolculuğunda bir adım daha attı. Reiter Log Çevre, Sosyal ve Yönetim Direktörü Vanessa Reiter Pilz, konuyla ilgili olarak “Sürdürülebilir bir ekosistemin parçası olduğumuza inanıyoruz ve bu yolculuğa birlikte çıkmamızın yollarını bize sağladığı için Scania’ya teşekkür ediyoruz.” dedi.

Sürdürülebilir ortaklık

Scania için Reiter’in ortağı olmak, taşımacılık sektörünü dönüştürmek için birlikte çalışmanın önemini pekiştiriyor. Scania Brezilya Ticari Operasyonlar Müdürü Silvio Munhoz, şunları söyledi: “Scania’ya olan güven ve bir süredir paylaştığımız sürdürülebilirlik odağı için minnettarız. Sürdürülebilirliğe inanan, değerini anlayan ve topluma fayda sağlamak için sürdürülebilir bir zincir yaratma yeteneğine sahip nakliye şirketleri bulmamız gerekiyor. Reiter ile ortaklığımızda olan budur.“

2008 yılında kurulan şirket, Brezilya’nın güneyindeki Nova Santa Rita’da bulunuyor. Brezilya ve komşu ülkeler Arjantin, Şili, Uruguay, Paraguay ve Bolivya’da faaliyet gösteriyor.

Brezilyalı Nakliye Şirketi Reiter Log, Yine Scania Doğal Gazlı Kamyonları Seçti

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.