DAF, Goodyear’ın Tedarikçi Performansında ‘Usta’ Olduğunu Onaylıyor

featured

Goodyear, DAF tarafından gerçekleştirilen Tedarikçi Performans Yönetimi Programı 2022’de ‘Master’ derecesini elde etti. Geçtiğimiz yıl da DAF’ın bu ödülüne layık görülen Goodyear, üst üste ikinci kez bu ödülü alma başarısını gösterdi.

Program, DAF’ın her yıl tedarikçileri arasında gerçekleştirdiği, Tedarikçi Performans Yönetimi (SPM) çerçevesindeki ürün geliştirme, operasyon desteği ve iş uyumu konuları açısından değerlendirmelerini kapsıyor.

Yapılan değerlendirmeler neticesinde tedarikçiler; Achiever, Leader ve Master olarak derecelendiriliyor. ‘Master – Usta’ unvanı, üstün performans gösteren ve DAF ile işbirliğini geliştirmeye kendini adamış tedarikçilere veriliyor.

Goodyear’ın, DAF’tan üst üste ikinci kez bu ödülü almasından dolayı gururlu olduğunu söyleyen OE Trucks EMEA Genel Müdürü Frank Titz “Bu ödül, ekiplerimizin ürün geliştirme ve operasyon desteğinde mükemmellik sağlamaya odaklandıklarının ve güvenilir iş ortakları olduklarının kanıtı. DAF’ın takdiri, Goodyear’ın tedarikçi-müşteri ilişkisinin gücünü bir kez daha ortaya koyuyor” dedi.

DAF, Goodyear’ın Tedarikçi Performansında ‘Usta’ Olduğunu Onaylıyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.