1. Haberler
  2. Lojistik
  3. Dow Kimya Devinden Alışan Lojistik’e Yeni Bir Ödül

Dow Kimya Devinden Alışan Lojistik’e Yeni Bir Ödül

featured

Alışan Lojistik, dünya devi Dow Chemical Europe tarafından Hollanda’da düzenlenen 4STAR Hizmet Ödülleri’nde bir kez daha başarıya imza attı. Depolama ve Lojistik kategorisinde üçüncü kez altın madalya ödülünün sahibi olan Alışan Lojistik, bu önemli başarıyla dikkatleri üzerine çekti.

Her yıl Dow Chemical Europe’un Hollanda’da gerçekleştirdiği 4STAR etkinliği, depolama, terminal ve lojistik sektöründeki iş ortaklarının hizmet, güvenlik, sosyal sorumluluk ve sürdürülebilirlik alanlarındaki üstün katkılarını değerlendiriyor. Alışan Lojistik, bu etkinlikte üçüncü kez Depolama ve Lojistik kategorisinde altın madalya ödülüne layık görüldü. Ödülü, Uluslararası İş Geliştirme ve Global Müşteriler Müdürü Seda Şebin adına kabul edildi.

DOW Terneuzen kampüsünde gerçekleşen etkinlikte Şebin, Dow Chemicals’in tedarikçisi olarak gerçekleştirdikleri çeşitlilik ve cinsiyet eşitliği stratejilerinin şirkete katkısını ve lojistik sektörüne sağladıkları olumlu etkiyi “İş Yerinde Çeşitlilik ve Cinsiyet Eşitliği” konulu panelde anlattı.

Alışan Lojistik adına konuşan Seda Şebin, 4STAR Hizmet Ödülleri’nde üç kez altın madalya kazanmaktan onur duyduklarını belirtti. Şebin, “Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında yer alan ve 38 yıldır sektörde var olan bir marka olarak Depolama ve Lojistik kategorisinde üç kez altın madalya ile ödüllendirilmekten gurur duyuyoruz. Dow Chemical Europe’un bizi değerli iş ortakları arasında göstererek bu ödüle layık görmesi, yüksek performansımız ve güvenilir hizmet kalitemizin yanı sıra çeşitlilik alanındaki projelerimizin başarısını da göstermektedir. Kimyasal madde lojistiği konusundaki uzmanlığımıza ve kurumsal vatandaşlık çabalarımıza duydukları güven için Dow Chemical Europe’a teşekkür ediyoruz” dedi.

Dow Kimya Devinden Alışan Lojistik’e Yeni Bir Ödül

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.