1. Haberler
  2. Aktüel
  3. Dünyanın En Popüler Tır Simülasyon Oyunu ETS 2’de TIRSAN Ürünleri Yer Alacak

Dünyanın En Popüler Tır Simülasyon Oyunu ETS 2’de TIRSAN Ürünleri Yer Alacak

featured

Türk treyler pazarının lideri ve ihracat şampiyonu Tırsan’ın gösterdiği başarıya en büyük oyun geliştiricilerinden SCS Software kayıtsız kalamadı ve Tırsan ürünlerini Euro Truck Simulator 2’de yer vereceğini açıkladı.

Türk treyler pazarının lideri ve ihracat şampiyonu Tırsan’ın başarısı oyun pazarında da karşılık buldu. Dünyada büyük bir ilgi ile takip edilen ve en popüler kamyon simülasyon olarak kabul edilen Euro Truck Simulator 2’de Tırsan ürünlerinin de yer alacağı duyuruldu.

Geliştirici ekip SCS Software, resmi internet sitesinden yaptığı duyuruda, oyuna Türkiye’den yeni bir parça ekleneceğini duyurdu. Ancak bu Türkiye ile ilgili yeni bir harita çalışması değil. SCS Software, Euro Truck Simulator 2’ye Türkiye’nin en büyük treyler şirketlerinden TIRSAN’ın ekleneceğini duyurdu. Oluşturulan treylerlerle ilgili birkaç görüntü de paylaşan ekip, TIRSAN ile ilgili övgü dolu açıklamalar da yaptı.

dunyanin en populer tir simulasyon oyunu ets 2de tirsan urunleri yer alacak 1

Yapılan açıklamada, 45 yılı aşkın süredir hizmet veren TIRSAN’ın kalite ve tasarım konusunda kendini ispatlamış markaların başında geldiği ifade edildi. TIRSAN tarafından üretilen treylerlerin inşaattan tarıma kadar hemen her sektörde kullanılabildiğini belirten SCS Software, bu şirkete ait treylerleri Euro Truck Simulator 2’ye getirmenin heyecanı içerisinde olduklarını belirtti.

SCS Software, treylerlerin tasarlanma sürecinde TIRSAN ekibi ile de iletişim halinde olunduğunu, yapılan görüşmelerde harika zaman geçirildiğini belirtiyor.

Dünyanın En Popüler Tır Simülasyon Oyunu ETS 2’de TIRSAN Ürünleri Yer Alacak
Yorum Yap

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.