1. Haberler
  2. Aktüel
  3. “En İyi Araç Kiralama Şirketi” Ödülünün Sahibi Rent Go Oldu

“En İyi Araç Kiralama Şirketi” Ödülünün Sahibi Rent Go Oldu

featured

3 Ekim 2022 tarihinde Dedeman İstanbul Otel’de, iş, sanat ve medya dünyasının önemli isimlerinin katılımıyla, Türk Kanser Derneği yararına gerçekleştirilen Uluslararası Başarı ve Kariyer Ödülleri’nde “En İyi Araç Kiralama Şirketi” ödülünün sahibi Rent Go oldu.

Marketing Türkiye dergisi için Pragma Araştırma Şirketi tarafından yapılan ve Ocak 2022 de açıklanan Araç Kiralama Sektör Araştırması’nda Rent Go, güvenilirlik, hijyen, işlemlerin kolaylığı, sunulan araçların çeşitliliği, konfor, çalışan davranışı gibi kriterlerde elde ettiği yüzde 98’lik memnuniyet oranı ile en çok tercih edilen ilk 3 şirket arasında yer aldı.

“En iyi araç kiralama şirketi olmak, en iyi hizmeti sunmakla mümkün”

Alanlarında farklılık yaratarak, başarılarıyla öne çıkan kişi ve şirketler arasında yapılan değerlendirme ile belirlenen Uluslararası Başarı ve Kariyer Ödülleri gecesinde, İş sanat ve medya dünyasının önemli isimleri bir araya geldi. Gecede, Rent Go adına ödülü alan Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Eylem Öztürk, güçlü bir rekabetin ve global şirketlerin yer aldığı bir ortamda “En İyi Araç Kiralama Şirketi” unvanına layık görülmenin memnuniyet verici olduğunu vurgulayarak, Rent Go başarısının ardında, en iyi hizmeti sunma çabasının yattığını dile getirdi. Eylem Öztürk, ödüle ilişkin şu açıklamalarda bulundu: “Rent Go, araç kiralama sektöründe, uzun yıllardır faaliyet gösteren birçok global markaya kıyasla, 10 yıl gibi kısa bir sürede, sektörün çok önemli oyuncularından biri haline geldi. Bu süreçte, bağlı olduğumuz Tunalar Topluluğunun 100 yılı aşkın köklü geçmişi ve 30 yıllık kurumsal otomotiv tecrübesi, bizlerin en önemli kılavuzu oldu. Topluluğumuzun hizmet sektörü ve otomotiv sektöründeki uzmanlığı ile etik değerlerini birleştirdiğimizde, başarı anahtarının ‘En İyi Hizmeti Sunmak’ ile mümkün olduğuna inanarak yola çıktık. Müşterilerimize ulaşım hizmeti sunan yol arkadaşı olmayı, taleplerini değerlendirirken, hızlı, güvenli, açık, tarafsız olarak, kıyaslanamaz seviyede yüksek müşteri memnuniyeti sağlamayı ilke edindik. Türkiye topraklarında doğmuş, ‘’yüzde 100 yerli sermayeli’’ bir marka olarak, müşterilerimizi iyi tanıyor, ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam ediyoruz. Yüzde 98’lik bir memnuniyet oranı önemli bir başarı olsa da, Rent Go olarak mesajımızı aldık, yüzde 2’lik kısmı da memnun etmek için daha fazla çalışacağız.’’ dedi.

“En İyi Araç Kiralama Şirketi” Ödülünün Sahibi Rent Go Oldu
Yorum Yap

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.