Globelink Ünimar, Yeni Rota ile Parsiyel İhracat Hizmetini Genişletti

featured

Globelink Ünimar, Türkiye’nin önde gelen lojistik firmalarından biri olarak parsiyel taşımacılık hizmetinde rotalarını genişletmeye devam ediyor. Müşterilerine esnek, hızlı ve güvenilir çözümler sunmayı sürdüren Globelink Ünimar, parsiyel ihracat servisiyle Ambarlı ve Aqaba rotalarında hizmet sağlamaya başladı.

Globelink Ünimar, 30 yıllık tecrübesiyle parsiyel taşımacılık ve lojistik sektöründe faaliyetlerini büyütme çabasını sürdürüyor. Şirket, müşterilerinin beklentilerini hızlı ve güvenli bir şekilde karşılayabilmek amacıyla mevcut rotalarına bir yenisini ekledi. Yeni rota ile Globelink Ünimar’ın direkt parsiyel servis sayısı 90’ın üzerine çıktı.

Globelink Ünimar, 1994 yılında uluslararası denizyolu, havayolu ve karayolu ana hizmetlerinin yanı sıra entegre lojistik hizmetlerini kapsayan tedarik zinciri fonksiyonlarında hizmet sunma amacıyla ticari hayatına başladı. Şirket, yeni rotayla birlikte Ambarlı’dan Aqaba’ya doğrudan parsiyel ihracat hizmeti sunacak. Bu gelişme, Globelink Ünimar’ın hızlı hizmet anlayışını daha da ileriye taşıma hedefine yönelik bir adım olarak değerlendiriliyor.

Globelink Ünimar, attığı yeni adımlarla parsiyel taşımacılıkta müşterilerine hızlı ve esnek bir hizmet sunarken, 2024 hedefleri arasında servis noktalarını üç haneli sayılara çıkarmak ve Güney Amerika’da yeni noktalara hizmet vermek bulunuyor.

Globelink Ünimar Denizyolu Parsiyel Taşımacılık Direktörü Can Metin Pekkoç, yeni rotaları faaliyete geçirme planlarıyla ilgili olarak şunları söyledi: “Parsiyel taşımacılık, müşterilerin taleplerini uygun ve esnek çözümlerle karşılayabildiğimiz en verimli yöntemlerden biri. Bu nedenle, parsiyel taşımacılık servislerindeki rota sayısının artırılması ve geniş ölçekte ağ hizmetinin sağlanması verimliliği önemli ölçüde artırıyor. Bu doğrultuda, Globelink Ünimar olarak 2023 yılı planlamamızda, aktarmalı olarak sunduğumuz hizmeti direkt olarak organize etme hedefiyle Ambarlı ve Aqaba bölgeleri arasında parsiyel taşımacılık servisimizi başlattık. Gelecek dönemlerde hedeflerimiz doğrultusunda yeni rotaları faaliyete geçirme planlarımız bulunuyor.”

Globelink Ünimar, Yeni Rota ile Parsiyel İhracat Hizmetini Genişletti

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.