Goodyear, IAA Fuarında Verimli ve Sürdürülebilir Ulaşım Vizyonunu Sergileyecek

featured

Ticari araçlar, ulaşım, lojistik ve otobüs sektörlerinin önde gelen uluslararası platformu IAA Transportation, Goodyear’a şirketin verimli mobilite çözümleri konusunda yıllara dayanan birikimini, ulaşım ve lojistik şirketlerine sergileme fırsatı sunuyor. Bu kapsamda Goodyear, filolara kendi sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşma, verimliliği optimize etme ve maliyetleri düşürme konusunda destek sağlayan Total Mobility çözümünü sunuyor.

Ticari filolar için verimli ve sürdürülebilir ürün ve hizmetler

Goodyear Total Mobility, filolara entegre uçtan uca çözümler üreterek rekabet gücü ve gündelik operasyonlarda verimlilik optimizasyonu sağlıyor. Bu çözüm kapsamındaki araçlar arasında, Goodyear’ın yüksek performanslı lastik basıncı takip sistemini (Goodyear TPMS) içeren FleetHub uygulaması ile Goodyear CheckPoint ve Goodyear DrivePoint denetim sistemleri üzerinden otomatik basınç ve diş derinliği kontrolleri yer alıyor.

Goodyear’ın bu çözümlerinin ortak amacı, faaliyet dışı kalma süresini ve insan hatası olasılığını azaltarak giderek daha zorlu bir hale gelen bir pazarda filoların verimliliğini artırmaktır. Bu çözümlerin verimli ve çok yönlü Goodyear Fuelmax Endurance ürün grubu gibi en yeni nesil lastikleriyle birleştirilmesi, Goodyear’ın, müşterilerin yakıt maliyetlerini azaltıp CO2 emisyonu hedeflerine ulaşmasına daha fazla yardımcı olmasını sağlayabilir.

Goodyear bu çözümleri IAA Transportation fuarında sergileyecek olup, Goodyear standının ziyaretçileri filoların verimliliklerini artırmak için faydalanabileceği olanaklar hakkında bilgi sahibi olabilecek. Diğer teknolojilerin yanı sıra artırılmış gerçekliğin kullanıldığı etkileşimli teknolojiler sayesinde, Goodyear standını ziyaret eden herkes şirketin Goodyear Total Mobility kapsamında ürünleri ve mobilite çözümleri yoluyla iş ortaklarına sunduğu desteği 360 derece deneyimleyebilecek.

Goodyear Ticari Çözümler Birimi Başkan Yardımcısı Grégory Boucharlat konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Goodyear, ticari filoların maliyetlerini optimize etme ve entegre ürün ve çözümler sağlama konusunda önemli bir birikime sahip. Yakın tarihte gerçekleştirdiğimiz Sürdürülebilirlik Gerçekliği Anketimiz de bu etkenlerin Avrupa genelindeki taşımacılık şirketleri için önemini koruduğunu açıkça ortaya koyuyor. Avrupa genelinde ulaşım sektörünün 1.300’den fazla temsilcisi, faaliyetlerinin ana odak noktalarından birinin sürdürülebilirlik olduğunu bir kez daha doğruladı. Goodyear Total Mobility değer yaklaşımımızla iş ortaklarımızı sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşma konusunda destekleyebileceğiz” dedi.

Goodyear Avrupa Ticari Pazarlama Direktörü Maciej Szymańsk ise; “IAA Transportation fuarına katılmaktan ve ziyaretçilere Goodyear’ın tüm çözümlerinin ticari filolara verimliliklerini artırma, rekabet güçlerini yükseltme ve sürdürülebilirlik hedeflerini karşılama konusunda nasıl destek olabileceğini göstermekten heyecan duyuyoruz. Fuarın merkezindeki konumumuz ise bu mesajla öne çıkarak lastiklerimizin ve çözümlerimizin ulaşım filolarının mobilite ekosistemi açısından önemini vurguluyor” dedi.

Goodyear, H21 Salonu, A70 Standında yer alacak.

Goodyear Tire & Rubber Company Hakkında

Dünyanın en büyük lastik şirketlerinden The Goodyear Tire & Rubber Company’nin, 23 ülkede 57 fabrikası, ABD ve Lüksemburg’da iki inovasyon merkezi ve bünyesinde yaklaşık 72.000 çalışanı bulunmaktadır. The Goodyear Tire & Rubber Company’nin Türkiye’deki iştiraki olarak 1961 yılında kurulan Goodyear Lastikleri Türk A.Ş.; 1700’ü aşkın çalışanı ile Adapazarı ve İzmit fabrikalarında Goodyear, Fulda, Sava, Debica ve Kelly markaları çatısı altında, tüketici lastikleri ve ticari lastikler üretmektedir. Türkiye’nin en büyük ihracatçıları arasında olan ve hisseleri Borsa İstanbul’da “GOODY” sembolüyle işlem gören Goodyear Lastikleri Türk A.Ş.’nin ürünleri ve faaliyetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için https://www.goodyear.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Goodyear, IAA Fuarında Verimli ve Sürdürülebilir Ulaşım Vizyonunu Sergileyecek

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.