1. Haberler
  2. Depo & Antrepo
  3. Gümrüklü Antrepo İşletmecileri Derneği (GAİD) 2 Yaşında

Gümrüklü Antrepo İşletmecileri Derneği (GAİD) 2 Yaşında

featured

Gümrüklü Antrepo İşletmecilerini tek çatı altında bir araya getirerek kamu kurumları nezdinde sektörel temsili sağlamak ve kamu-özel sektör işbirliğine dayalı şeffaf, güvenilir ve sürdürülebilir çalışmalar yapmak amacıyla kurulan Gümrüklü Antrepo İşletmecileri Derneği (GAİD), 2 yılı geride bıraktı.

GAİD Başkanı Cavit Değirmenci’nin liderliğinde ikinci yılını tamamlayan Dernek, ilgili kurumlar nezdinde sektörün sorunlarını dile getirerek, çözümü yolunda yoğun çaba harcadı.

gumruklu antrepo isletmecileri dernegi gaid 2 yasinda 1

Geçtiğimiz iki yılda üyelerin ortak sorunlarını çözmek ve sektörel gelişimi sağlamak amacıyla yapılan yoğun çalışmalar sonucunda antrepolardan talep edilen teminat miktarları makul bir düzeye çekildi. Ayrıca 5 yılda bir ruhsat yenileme zorunluluğunun kaldırılması gibi çok önemli mevzuat değişiklikleri gerçekleşti. Yerel ve ulusal düzeyde çok sayıda sorun gerektiğinde yetkililer ile gece gündüz mefhumu olmaksınız görüşülerek çözüme kavuşturuldu.

gumruklu antrepo isletmecileri dernegi gaid 2 yasinda 2

GAİD Başkanı Cavit Değirmenci, “Derneğimizin kuruluşundan bu yana desteğini esirgemeyen bizimle birlik olan, derneğimize güç katan değerli üyelerimiz başta olmak üzere tüm paydaşlarımıza sonsuz teşekkürler.” dedi.

Gümrüklü Antrepo İşletmecileri Derneği (GAİD) 2 Yaşında
Yorum Yap

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.