1. Haberler
  2. Görev Değişiklikleri
  3. Horoz Bolloré Logistics’e Proje Kargo Direktörü Ataması Gerçekleşti

Horoz Bolloré Logistics’e Proje Kargo Direktörü Ataması Gerçekleşti

featured

Genel taşımacılık kapsamı dışında yer alan yüklerin taşınması için özel olarak tasarlanmış lojistik çözümler sunan Horoz Bolloré Logistics, yeni Proje Kargo Direktörü olarak Ahmet Ferit Yüzsever‘i bünyesine kattı.

Yüksek lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlayan Yüzsever, 2006 yılında Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur. Kariyerine Enka Holding’de Saha Mühendisi olarak başlayan Yüzsever, daha sonra Gama Holding, Hareket Proje Taşımacılığı & Yük Mühendisliği A.Ş., SK Mühendislik ve İnşaat Ltd. Şirketi, GAMA Güç Sistemleri Mühendislik ve Taahhüt A.Ş., Hareket Şirketi ve Howden Turkey Şirketi gibi sektörün önde gelen şirketlerinde farklı pozisyonlarda görev almıştır.

Proje kargo taşımacılığı alanında uzun yıllara dayanan bir deneyime sahip olan Yüzsever, yeni görevi ile ilgili bilgi verdi: “Riskli ve zorlu bir taşımacılık türü olan Proje kargo taşımacılığı, güvenliği ve uygun ekipmanların kullanımını sağlamak için profesyonel bir ekip gerektirir. Horoz Bollore Logistics bu tür yüklerin güvenli ve sorunsuz bir şekilde taşınması için özel çözümler sunmakta ve deneyimli bir proje kargo yönetim ekibi ile hizmet sağlamaktadır” Ferit Yüzsever ayrıca; uzmanlığı ve tecrübesiyle sektörde önemli bir yere sahip Horoz Bolloré ailesinin bir üyesi olmaktan son derece mutlu olduğunu dile getirdi.

Özellikle kıtalararası taşımacılıkta uzmanlaşan Horoz Bolloré Logistics, sektörünün önde gelen global kurumlarından Fransız Bolloré International Logistics’in 105 ülkede 601 ofis ve 21.000 çalışanı ile oluşturduğu büyük ve güçlü “network”ün bir üyesi olarak üst düzey bilgili ve deneyimli profesyonellerden oluşan uzman ekibiyle birlikte müşterilerinin özel lojistik çözüm taleplerine tek elden çözüm sunuyor. Horoz Bolloré Logistics’in hizmet sunduğu sektörlerin başında Proje Kargo Taşımacılığı, Petrol ve Gaz, Savunma Sanayi, Uzay ve Havacılık geliyor.

Ahmet Ferit YÜZSEVER öncesinde;

12.2006-04.2007 tarihleri arasında Enka Holding ’de Saha Mühendisi,

07.2007-05.2011 tarihleri arasında Gama Holding’de Saha Mühendisi,

10.2011-08.2013 tarihleri arasında Hareket Proje Taşımacılığı & Yük Mühendisliği A.Ş’ de Satış Mühendisi,

08.2013-08.2014 tarihleri arasında SK Mühendislik ve İnşaat Ltd. Şirketi’nde Baş Makine Mühendisi,

03.2015-07.2016 tarihleri arasında GAMA Güç Sistemleri Mühendislik ve Taahhüt A.Ş’ de Mekanik Grup Şefi,

10.2016-07.2021 tarihleri arasında Hareket Şirketi’ nde Proje Müdürü-Proje Grup Müdürü,

02.2022-02.2023 tarihleri arasında Howden Turkey Şirketi’ nde Site Proje Yöneticisi görevlerinde bulundu.

Horoz Bolloré Logistics’e Proje Kargo Direktörü Ataması Gerçekleşti
Yorum Yap

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.