Iveco, Tanöz Nakliyat’a 25 Adet S-Way ve 15 Adet Daily Araç Teslim Etti

featured

Tanöz Nakliyat, Iveco Otomotiv’in yetkili satıcısı olan Iveco Otomotiv’den 25 adet S-Way ve 15 adet Daily aracı filosuna dahil etti.

IVECO, hafif, orta ve ağır vasıta araçlarından oluşan ürün grubunun Tanöz Nakliyat’a satışını gerçekleştirdi. Iveco’nun genel merkezinde gerçekleştirilen törende, Iveco Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak tarafından Tanöz Nakliyat Sahibi Serdar Tan’a toplamda 40 araç teslim edildi; bunların 25’i S-Way çekici ve 15’i Daily oldu.

IŞINAK: IVECO İÇİN ÖZEL BİR MÜŞTERİ

Hakkı Işınak törende yaptığı konuşmada, Tanöz Nakliyat’ın kendileri için önemli bir iş ortağı olduğunu vurgulayarak, her araç grubundan satış yaptıklarını ve bunları bakım onarım kontratıyla sunduklarını belirtti. Işınak, “Tanöz, bu işbirliğimizle bize güvendiğini gösterdi” diyerek Iveco olarak işbirliğinden duydukları memnuniyeti ifade etti.

TAN: İŞBİRLİĞİMİZ SÜRECEK

Tanöz Nakliyat Sahibi Serdar Tan, konuşmasında uzun süredir devam eden işbirliklerine vurgu yaptı. Iveco’nun her konuda yanlarında olduğunu ve bir aile gibi olduklarını belirten Tan, “Bu tempoda karşılıklı işbirliğimiz devam ederse başka bir marka ile çalışmak istemiyoruz” açıklamasını yaptı.

HER İŞİ IVECO İLE ÇÖZECEK

Tan ayrıca, teslimat sırasında madencilik işleri için T-Way araç talepleri olduğunu da belirtti. S-Way çekicilerini uluslararası taşımacılık operasyonlarında kullanacak olan firma, Daily araçlarıyla ise yurtiçi ve dağıtım hizmetleri sunacak. Tanöz Nakliyat, T-Way off-road araçlarını da filosuna dahil ederek tüm işlerini Iveco ürün grubuyla çözecek.

Iveco, Tanöz Nakliyat’a 25 Adet S-Way ve 15 Adet Daily Araç Teslim Etti

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.