1. Haberler
  2. Filo Yönetimi
  3. Koluman Treyler Teslimatlarına Miran Lojistik ile Devam Ediyor

Koluman Treyler Teslimatlarına Miran Lojistik ile Devam Ediyor

featured

Dünyanın en modern treyler üretim tesislerinden birine sahip olan Koluman Otomotiv Endüstri, lojistik sektörünün tercihi olmaya devam ediyor. Koluman’ın Tarsus’taki fabrikasında gerçekleştirilen teslimat törenine Koluman Otomotiv Endüstri Grup Satış Müdürü Serdar Durmaz, Mersin Bölge Treyler Satış Müdürü Erkan Alkaç, Miran Lojistik Müdürü Bayram Gökdemir, Miran Lojistik Yurt İçi Operasyon Sorumlusu Furkan Gökdemir katıldı.

Teslimat töreninde açıklama yapan Miran Lojistik’in faaliyetleri hakkında da bilgi veren Miran Lojistik Müdürü Bayram Gökdemir, “Miran Lojistik 25 yıllık tecrübeye sahip bir ekip tarafından yönetilen, sektöründe dürüst, dinamik, çözüm üreten, yenilikleri takip eden bir anlayışı temsil ediyoruz. Mersin, İstanbul ve Bursa’daki merkezlerimizden operasyonlarımızı yürütüyoruz. Yurtdışında İngiltere’deki şirketimizle organizasyonumuzu etkin kılıyoruz” dedi. Koluman treyleri tercih nedenlerini ise Gökdemir, şöyle açıkladı: “Türkiye’nin en köklü firmalarından biri olan Koluman ile işbirliği yapmak güven veriyor. Türkiye’deki yaygın servis ağı, yetkinliği bu güveni pekiştiriyor. Filomuza kattığımız Cargo Class Huckepack treyler, tren taşımacılığına uygun. Çevreci ve daha sürdürülebilir taşımacılık olan intermodal lojistiğinde büyümek ve daha fazla söz sahibi olmak istiyoruz. Özellikle pandemiyle birlikte önem kazanan lojistik sektöründeki bu ivmeyi iyi değerlendirerek, büyümemizi sürdürmek istiyoruz.”

Koluman Otomotiv Endüstri Grup Satış Müdürü Serdar Durmaz ise “Miran Lojistik, istikrarlı büyümesini sürdüren, ülkemizin lojistik avantajını en iyi şekilde kullanan firmaların başında geliyor. İntermodal taşımacılığa uygun Cargo Class Huckepack treylerimizi tercih eden Miran Lojistik, umuyoruz ki bu araçlarla gücüne güç katacak. Code XL sertifikalı treylerimiz, KTL Katoforez sayesinde 10 yıllık paslanmazlık garantisine sahip.” şeklinde konuştu.

Koluman Treyler Teslimatlarına Miran Lojistik ile Devam Ediyor
Yorum Yap

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.