Mercedes-Benz Türk’ün Bursa Odabaşı ile Yeni Yetkili Kamyon Servisi Açıldı

featured

Bursa’da faaliyet gösteren Bursa Odabaşı Otomotiv, Mercedes-Benz Türk’ün kamyon satış bayiliğini Aralık 2022’den beri üstlenen bir firma olarak, yeni kamyon yetkili servisini açtı.

Bursa Odabaşı bayisi, Aralık 2022’den beri Mercedes-Benz Türk’ün kamyon yetkili satıcısı olarak hizmet veriyor ve şimdi yetkili servis hizmeti için de bir sözleşme imzaladı. Mayıs 2023’te imzalanan bu yetkili servis sözleşmesiyle birlikte, Bursa Odabaşı bayisi hem yetkili kamyon satış merkezi hem de kamyon yetkili servisi olarak faaliyet gösterecek. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Mercedes-Benz Türk’ün geniş servis ağı, yüksek standartlardaki hizmet kalitesini genişleyen bir ağla sürdürmeye devam ediyor.

“Uluslararası Standartlarda Satış ve Satış Sonrası Hizmetler Sunuyoruz”

Mercedes-Benz Türk 2. El Kamyon ve Otobüs Satış Direktörü Didem Özensel, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Mercedes-Benz Türk olarak, müşterilerimize uluslararası standartlarda satış ve satış sonrası hizmetlerini tüm yetkili bayilerimiz aracılığıyla sunuyoruz. İş birliği yaptığımız bayilerimiz ve tüm paydaşlarımızla müşterilerimize yüksek standartlarda katma değer sağlayan hizmetler sunmanın, başarıyı sürdürülebilir kılmanın anahtarı olduğunu biliyoruz. Değerli Bursa Odabaşı bayimizin sahip olduğu deneyimin, müşterilerimize en iyi şekilde aktarılacağına tam olarak inanıyoruz. Bu iş birliğimizin tüm paydaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.”

Mercedes-Benz Türk Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Tolga Bilgisu ise şunları belirtti: “Bursa Odabaşı Otomotiv’in güçlü yetkili servis ağımıza katılmasıyla büyük bir memnuniyet yaşıyoruz. Satış sonrası hizmetler olarak önceliğimiz, müşterilerimizin araçlarının her zaman yolculuk yapmaya hazır olmasını ve aldıkları hizmetten memnuniyetlerini en üst düzeyde ve sürekli kılmaktır. ‘Tek Niyet Memnuniyet’ ilkesiyle hareket ediyoruz. Bursa Odabaşı’nın sektör tecrübesiyle bu hedefe büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz. Sürekli iyileştirme prensipleri doğrultusunda tüm paydaşlarımızla çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Bu iş ortaklığının Mercedes-Benz Türk yetkili servis ailesine hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.”

Bursa Odabaşı İcra Kurulu Üyesi Turan Odabaşı ise şunları söyledi: “Kuruluşumuzdan bu yana müşterilerimizi dinliyor ve geri bildirimlerini işimizi daha iyi yapmanın anahtarı olarak görüyoruz. Bu doğrultuda, Mercedes-Benz Türk gibi güvenilir bir firmanın paydaşlığını taşıdığımız için gururluyuz ve yeni bir yatırımı hayata geçirdik. Yeni yetkili servisimizle tüm kamyon sahiplerinin ihtiyaçlarına en hızlı ve en iyi hizmeti sunmaya odaklanacağız. Mercedes-Benz Türk ailesine tüm destekleri için çok teşekkür ediyorum.”

Mercedes-Benz Türk’ün Yetkili Servisi Bursa Odabaşı, Sürdürülebilirlik Odaklı Çalışmalarına Devam Ediyor

Mercedes-Benz Türk, sürdürülebilirlik vizyonu doğrultusunda üretim faaliyetlerinde ve çalışmalarında yenilenebilir enerji kullanımını artırmayı, enerji ve su verimliliğini iyileştirmeyi önceliklendirirken, bu vizyonu iş birliklerinde de göz önünde bulunduruyor. Mercedes-Benz Türk’ün bayi ve yetkili servislerinin bu hedef doğrultusunda çalışmalarına destek vermesiyle birlikte, Bursa Odabaşı yetkili kamyon servisi de yeşil enerjiye geçiş için önemli adımlar atıyor. Bursa Odabaşı, geri dönüşüm faaliyetlerine önemli bir katkı sağlayan yağmur suyu depolama projesini hayata geçirerek depoladığı yağmur sularını çevre temizliği gibi işlemlerde kullanıyor. Ayrıca, servis binalarında kağıt, metal ve plastiklerin geri dönüşümü için özel kutular kullanılıyor ve yüksek yoğunlukta taş yünü ile bina yalıtımı sağlanıyor. Bursa Odabaşı ayrıca, kendi servis binasının çatısına güneş enerji sistemi kurulumu için tedarikçi ile sözleşme imzalayarak sürdürülebilirliği ön planda tutuyor.

Bursa Odabaşı’nın yetkili servis olarak katılmasıyla birlikte, Mercedes-Benz Türk müşterilere kesintisiz hizmet sunmaya devam ediyor ve 27 ilde 47 kamyon yetkili servisine ulaşıyor.

Mercedes-Benz Türk’ün Bursa Odabaşı ile Yeni Yetkili Kamyon Servisi Açıldı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.