1. Haberler
  2. Aktüel
  3. Mercedes-Benz Türk’ün Sağlık Bakım Tırı Düzce’de Yoğun İlgiyle Karşılandı

Mercedes-Benz Türk’ün Sağlık Bakım Tırı Düzce’de Yoğun İlgiyle Karşılandı

featured

Türkiye’de daha önce benzeri görülmemiş bir uygulama ile Mercedes-Benz Türk tarafından hayata geçirilen sağlık bakım tırı ile 3.durağı olan Düzce’de kamyon şoförlerinin yoğun ilgisiyle karşılandı. Etkinliğin 3.durağı Düzce’de bulunan Türsan Dinlenme Tesisleri oldu.

Şoförlerin ihtiyaçlarının karşılanması için özel olarak tasarlanan Sağlık Bakım Tırı’nda 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet fizyoterapist ve 2 berber bulunuyor. Ön muayenelerini gerçekleştiren iç hastalıkları uzmanı tarafından gerekli görünen şoförler sağlık kuruluşlarına yönlendirilirken, fizyoterapist ise araç içinde yapılabilecek hareketler ve doğru oturma pozisyonlarını anlattı. Berberler ise şoförlerin saç ve sakal bakımlarını gerçekleştirdi.

Ayrıca etkinlik alanında bulunan diagnoz cihazı ile Mercedes-Benz marka kamyonlara arıza teşhisi de yapıldı.

Mercedes-Benz Türk Kamyon & Otobüs Pazarlama İletişimi ve Müşteri Yönetimi Grup Müdürü Serra Yeşilyurt, “İstanbul ve Sakarya’da gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimizin ardından Düzce’de de yoğun bir ilgiyle karşılandık. Yoğun yağmura rağmen etkinliğimize yaklaşık 250 kişi katıldı. Bu yıl 5 lokasyon olarak planladığımız Sağlık Bakım Tırı etkinliğimizi, şoförlerimizden gelen yoğun talep üzerine 10 lokasyonda düzenlemeye karar verdik. Yaşamlarının büyük bir bölümünü yollarda geçiren şoförlerimizi dinlemeye ve onların yanında olmaya devam edeceğiz. Sağlık Bakım Tırı önümüzdeki yıl da ülkemizin çeşitli noktalarında şoför dostlarımızla bir araya gelecek” diye konuştu.

Sağlık Bakım Tırı 14 Eylül Çarşamba günü Manisa Kırkağaç’ta bulunan Ceren Tur Kamyon Dinlenme Tesisi’nde 4. durağında bulunacak. İlk 3 durakta olduğu gibi burada da şoförleri firmanın ücretsiz olarak sunduğu hizmetlerden yararlanabilecekler.

Mercedes-Benz Türk’ün sağlık bakım tırı ile ilgili bilgileri Mercedes-Benz Kamyon’un sosyal medya hesaplarından duyurulmaya devam edecek.

Mercedes-Benz Türk’ün Sağlık Bakım Tırı Düzce’de Yoğun İlgiyle Karşılandı
Yorum Yap

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.