1. Haberler
  2. Görev Değişiklikleri
  3. Özge Yılancıoğlu Erol, Shell Türkiye’nin İnsan Kaynakları Direktörü Olarak Görevlendirildi

Özge Yılancıoğlu Erol, Shell Türkiye’nin İnsan Kaynakları Direktörü Olarak Görevlendirildi

featured

Türkiye’nin enerji alanında önemli bir rol oynayan Shell, 1923’ten bu yana ülkemizin gelişimine katkı sağlıyor. Shell Türkiye, İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine Özge Yılancıoğlu Erol’un atandığını duyurdu. Özge Yılancıoğlu Erol, bu göreviyle birlikte Shell & Turcas İcra Kurulu üyeliği görevini de üstlenecek ve Shell Türkiye’nin tüm insan kaynakları süreçlerinden sorumlu olacak.

Özge Yılancıoğlu Erol, 20 yıllık bir insan kaynakları deneyimine sahip. Kariyerine Turkcell’de başlayan Erol, daha sonra Spengler Fox ve Exalt Consultancy gibi şirketlerde görev aldı. 2011 yılında UPS’e katılan Erol, 2012’de Türkiye İnsan Kaynakları Müdürlüğü ve 2017’de Hollanda İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevlerine getirildi. Son olarak, UPS Doğu Avrupa Bölgesi’nde İşçi İlişkileri Müdürü olarak görev yapıyordu.

Aynı zamanda TurkishWin platformunda İnsan ve Kültür Çemberi liderlerinden biri olan Özge Yılancıoğlu Erol, TurkishWin ve Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) gibi topluluklarda kadınların güçlenmesi konularında gönüllü mentorluk ve fikir danışmanlığı yapıyor.

Özge Yılancıoğlu Erol, evli ve iki kız çocuğuna sahip olup, Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun oldu.

Özge Yılancıoğlu Erol, Shell Türkiye’nin İnsan Kaynakları Direktörü Olarak Görevlendirildi

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.