Togg, Yeni Mobil Uygulaması “Trumore” Tanıtımını Yaptı

featured

2023’ün ilk çeyreği ile birlikte ilk modelini sokaklara çıkarmaya hazırlanan yerli otomobil girişimi Togg, ilk andan itibaren ön plana çıkarttığı ekosistem oluşumu için somut adımlar atmaya devam ediyor. Trugo markası ile şarj ağı altyapısı ve sürdürülebilir mobilite ihtiyaçlarına cevap veren girişim, sürecin yazılım tarafından sorumlu olacak yeni markasını da bugün resmi olarak duyurdu. Trumore adıyla akılla kullanıcı deneyiminde önemli bir rolü olacak sistemi aslında doğrudan bir dijital platform olarak nitelendirebiliriz. Togg cephesi Trumore ile; fintek, insurtek, blokzinciri, IoT, yapay zekâ gibi yeni nesil teknolojilerle kişiselleştirilmiş, kullanıcı odaklı, akıllı ve empatik deneyim sunuyor. Uygulama kendi içerisinde alt başlık niteliğinde deneyimleri getiriyor.

Togg Trumore ile altyapıda gelecek detaylar

Kullanıcılar için kazandıran, gezdiren, eğlendiren ve sürekli gelişen bir platform olarak lanse edilen Trumore, veriyi işleyip yapay zekâ ile geliştirebilen altyapısıyla dikkat çekiyor. Platformun alt başlıklarıyla gelen detaylar ise şu şekilde;

“Earn.more”

Kullanıcıya kazandıran hizmetleri kapsayan “Earn.more” işlevi, kesintisiz ödeme ve ödüllendirme deneyimleri sunan fintek çözümlerini içeriyor. Earn.more servisleri kapsamındaki e-cüzdan ile araç içi ödeme, mobil ödeme, dijital varlık cüzdanı oluşturmak mümkün olacak. Dijital varlık yönetimi altında da çeşitli ödül programları (Puan, NFT’ler gibi), dijital sanat koleksiyonları ve iş modeline bağlı NFT’ler kullanıcıların hizmetine sunuluyor.

Earn.more’da kullanıcılar için dijital magnet kazanımı uygulaması da dikkat çekiyor. Kullanıcının oluşturduğu rotaya göre ve o zamanki yolculuk şartlarına göre kişiye ve yolculuğa özel oluşturulan bir dijital magnetin, kullanıcı envanterine aktarımı buradaki ilk detay. Go.more uygulamasının verileri ile dijital sanatçıların çalışmaları birleştirilerek ortaya çıkarılan dijital sanat eserleri, kullanıcının ulaşacağı noktaya özel olduğu için klasik buzdolabı magnetini andıran ama tamamen yolculuk deneyimine özel oluşturulan bir ürün olarak ortaya çıkıyor.

“Go.more”

Kullanıcıyı gezdiren, kişiselleştirilmiş rota önerilerinde bulunan lokasyon bazlı akıllı hizmetler ise “Go.more” bölümü ile geliyor. Karma mobilite servisleri, şarj ağı, restoran, rezervasyon işlemleri gibi hizmetler kullanıcıların bu çerçevede değerlendirebilecekleri arasında. Uygulama içindeki tasarruf hesaplayıcı da öne çıkan bölümler arasında. Burada yol ücreti hesaplama, elektrik tüketimi hesaplama, karbon salımı hesaplama gibi servislerden yararlanmak mümkün oluyor.

“Play.more ”

Kullanıcıyı eğlendiren, gündelik hayatı oyunlaştırma yoluyla daha kolay ve keyifli hale getiren akıllı yaşam hizmetleri bu ekosistemin Play.more çatısı altında karşımıza çıkıyor. Akıllı yaşam çözümleri, kullanım bazlı sigorta servisleri, araç içi ve mobil oyun uygulamaları, akıllı sağlık uygulamaları Play.more servislerini oluştaracak. Togg, ‘Dijital Art Mode’ konseptinde duality dünyasındaki ‘İnsan-Teknoloji’, ‘Doğu-Batı’, ‘Akıl-Kalp’, ‘Birlik-Çokluk’ ve ‘Bugün-Yarın’ kavramlarını kullanıcıya deneyimletiyor. Kullanıcılar akıllı cihaz ekranında gördükleri dijital sanatları, isterlerse de evlerindeki TV’lerde ya da dijital ekranlarında yansıtabilecek.

Togg, Yeni Mobil Uygulaması “Trumore” Tanıtımını Yaptı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.