Trugo, Türkiye’nin En Kapsamlı Ultra Hızlı Şarj Ağı İle Öne Çıkıyor

featured

Trugo, Türkiye genelinde 150 kW ve üzeri ultra hızlı şarj istasyonları kategorisinde en fazla ilde hizmet veren ve en yüksek sayıda cihaza sahip olan şirket haline geldi. Şu anda 63 ilde 153 farklı noktada 198 yüksek performanslı şarj cihazıyla elektrikli araç kullanıcılarına hizmet sunan Trugo, haziran ayı sonunda tüm Türkiye’de faaliyet gösterecek.

Trugo, kesintisiz ve yüksek performanslı şarj ağı oluşturma hedefiyle hareket ederek farklı bölgelerdeki cihaz kurulumlarını hızlandırdı. 63 ilde 153 lokasyonda bulunan 180 kW ve üzeri yüksek performanslı 198 cihazla elektrikli araç kullanıcılarına kesintisiz deneyim sağlayan Trugo, haziran sonunda 81 ilde kullanıcılarıyla buluşacak. Türkiye genelinde 150 kW ve üzeri ultra hızlı şarj istasyonları sınıfında en fazla ilde hizmet veren ve en yüksek sayıda cihaza sahip olan Trugo, bu alanda öncü konumunu koruyor. Trugo’nun yüksek performanslı şarj cihazlarıyla araçların bataryaları yüzde 20’den yüzde 80’e kadar olan doluluk oranına sadece 30 dakikada ulaşıyor. Şirket, tüm elektrikli araç sahiplerine açık olan cihazlarda sertifikalı yüzde 100 yenilenebilir kaynaklardan elde edilen enerji kullanıyor.

Trugo Mobil Uygulaması ve Web Sitesi İle Kullanıcılar İçin Kolaylık Sağlıyor

Elektrikli araç kullanıcıları, Trugo’nun kurduğu şarj ağını Trugo mobil uygulaması ve web sitesi üzerinden takip edebiliyor. Trugo mobil uygulaması, App Store ve Google Play’de kullanıcılara sunulduğu tarihten itibaren 27 binden fazla kişi tarafından indirildi ve şarj seansı sayısı kısa sürede 2100’e ulaştı. Kullanıcılar, Trugo mobil uygulaması sayesinde kendilerine en uygun şarj istasyonunu bulabiliyor, şarj sürecini takip edebiliyor, şarj tamamlandığında bildirim alabiliyor, geçmiş şarj uygulamalarını görüntüleyebiliyor ve ödemelerini yapabiliyor. Ayrıca kullanıcılar, yakınlardaki Trugo istasyonunu bulmanın yanı sıra eczane, kafe, oyun parkı, AVM, restoran gibi ihtiyaçlarına göre de arama yapma imkanına sahiptir.

Trugo, Türkiye’nin En Kapsamlı Ultra Hızlı Şarj Ağı İle Öne Çıkıyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.