Tureksa’dan, Sarılar Grup’a Ekipman Tarihinin En Büyük Teslimatı

featured

İçinde bulunduğumuz zor ekonomik şartlara rağmen son derece hızlı yürüyen projede çok kısa sürede hedefe ulaşılmış ve bu sayede Avrupa’nın da aynı anda ve tek seferde teslim edilen en yüksek araç sayısı olma özelliğine ulaştı.

Tureksa, bir yandan karla mücadele araçları üretirken diğer taraftan da yol süpürme araçları konusundaki uzmanlığına dayalı imalatlarını sürdürüyor. Nitekim bu son projede de yetkin personelleri, hızlı pozisyon alabilme kabiliyeti ile mesleki deneyimleri sayesinde son derece hızlı bir şekilde ve çok kısa sürede bir rekora imza atarak 355 araç imalatını gerçekleştirdi.

Öte yandan; 1993 yılında, çeşitli Kamu Kurum ve Kuruluşlarına hizmet vermeye başlayan firmamız, faaliyet alanını genişleterek ve iş hacmini büyüterek gerek kamu sektöründe ve gerekse özel sektörde gerçekleştirdiği ve halen de gerçekleştirmekte olduğu faaliyetlerle SARILAR GRUP olarak bugün içinde bulunduğu saygın konuma gelmiştir.

Bugün grubun başlıca faaliyet alanları içerisinde inşaat yapımı, kamu sektöründe çeşitli altyapı ve üstyapı işleri, her türlü araç ve iş makinesini kapsayan (Şoförlü, operatörlü ve yakıtlı) tam anlamıyla operasyonel kiralamalar, proje kapsamlı dış ticaret ilişkileri bulunmaktadır.

Her iki taraf açısından da son derece uyumlu, verimli ve olumlu bir iş birliği içerisinde gerçekleşen projenin ülkemize hayırlı olmasını dileriz.

Tureksa’dan, Sarılar Grup’a Ekipman Tarihinin En Büyük Teslimatı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.