1. Haberler
  2. Görev Değişiklikleri
  3. UPS Türkiye Ülke Müdürü Engin Kolat Oldu

UPS Türkiye Ülke Müdürü Engin Kolat Oldu

featured

UPS Doğu Avrupa Başkanı Kim Ruymbeke atama ile ilgili olarak, “Türkiye, UPS için Avrupa’daki en önemli pazarlar arasında yer alıyor. Engin’in önderliğinde, her ölçekteki işletmeye en üst düzeyde hizmet sunarak büyümelerine ve e-ihracat ile yeni pazarlara açılmalarına yardımcı olmaya devam edeceğiz” dedi.

Engin Kolat, “Türkiye’deki işletmelerin yüzde 99’undan fazlasını KOBİ’ler oluşturuyor ve Türkiye’nin yaptığı ihracatın yüzde 58,4’ünü de yine KOBİ’ler yapıyor. İşletmelerin ve girişimcilerin önünde çok büyük e-ihracat fırsatları bulunuyor. UPS olarak işletmelerin bu fırsatlara daha kolay erişmesini sağlamak ve potansiyeli ortaya çıkarmak adına Türkiye’deki tesislerinize ve ülkemizi dünyanın geri kalanına bağlayan ağa yaptığımız yatırımlarımızı güçlendirdik. Bu yatırımlar sayesinde UPS, işletmeleri dünya ticaretine bağlama noktasında eşsiz bir konumda bulunuyor. Önümüzdeki dönemde de daha önce olduğu gibi müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre mükemmel hizmetler sunmaya ve onlar için önemli olanı zamanında yerine ulaştırmaya devam edeceğiz,” dedi.

Viyana Ekonomi Üniversitesi’nde Ekonomi lisansını ve Koç Üniversitesi’nde Yüksek Lisansını tamamlayan Engin Kolat, 2013 yılında gelir yönetimi ve fiyatlandırma uzmanı olarak UPS ailesine katıldı. UPS’te endüstri mühendisliği yönetmenliği, bölge operasyon müdürlüğü, ülke pazarlama müdürlüğü, operasyon direktörlüğü gibi farklı görevlerde bulundu.

UPS Türkiye Ülke Müdürü Engin Kolat Oldu
Yorum Yap

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.