Volare, Şili’ye 22 Minibüs Satarak Yurtdışındaki İşini Genişletiyor

featured

Brezilya’nın önde gelen minibüs üreticisi Volare, markanın büyüme stratejisi kapsamında uluslararası pazardaki varlığını genişletmek amacıyla bu Mayıs ayında Şili’deki Buses Hualpén’e 22 adet yeni Fly 9 aracı teslim etti. Satışı Mundo Buses aracılığıyla gerçekleştirilen bu mikro otobüsler, özel bir konfigürasyona sahip olup Puntarenas bölgesindeki aşırı soğuk, kar ve sıfırın altındaki sıcaklıklar gibi zorlu iklim koşullarında kullanılacak. Şirket, geleneksel olarak Volare’den araç satın alan bir müşteri olup 2007 yılından beri markanın 487 aracını edinmiştir.

Volare’nin Şili pazarına yönelik hizmetlerinden sorumlu ticari danışmanı Bruna Madalosso, konuyla ilgili olarak “Şili, markamız için stratejik bir pazardır. Volare’nin müşteri operasyonlarına odaklanan ve yatırımların ve verimliliğin optimizasyonunu sağlayan araç geliştirme yaklaşımı, hem Brezilya’da hem de yurtdışında ticari büyümemizi sürdürmek için temel bir rol oynamıştır” şeklinde açıklamalarda bulundu.

volare siliye 22 minibus satarak yurtdisindaki isini genisletiyor 1

Volare Fly 922 Volare Fly 9 otobüs; USB girişli 1090 yarı yatar koltuk, monitör, DVD ve kulaklık girişli ses ve video sistemi ve aşırı sıcaklıklar için geliştirilmiş iklimlendirme sistemi (sıcak ve soğuk) ile donatılıyor

9.040 mm uzunluğundaki 22 Volare Fly 9 otobüs, tuvaletli ve tuvaletsiz olmak üzere iki farklı konfigürasyona sahiptir ve 18 ila 21 yolcu kapasitesine sahiptir. Bu otobüsler, USB girişli 1090 yarı yatar koltuklar, monitör, DVD ve kulaklık girişli ses ve video sistemi ile aşırı sıcaklıklar için geliştirilmiş bir iklimlendirme sistemine (sıcak ve soğuk) sahiptir. Ayrıca tam bir ayırma duvarı, perdeler, elektronik hat tabelası, bagaj bölmesi ve ön ve arka sis farları gibi özelliklere de sahiptir.

Buses Hualpén, Şili’de ulusal özel insan taşımacılığı segmentinde faaliyet gösteren ve ekonominin çeşitli sektörlerinde varlığını sürdüren önemli şirketlerden biridir. 1976 yılında kurulan şirket, karayolu, şehirlerarası ve charter segmentlerinde hizmet vermek için modern bir araç filosuna sahiptir.

Volare, Şili’ye 22 Minibüs Satarak Yurtdışındaki İşini Genişletiyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.