Volvo Car Turkey Sektöre Ödüllerini Dağıttı

featured

Arkas Otomotiv ve Volcar, 2020-2021 Volvo Car Turkey Mükemmeliyet Ödüllerinde Başkanlık Ödülü de dahil olmak üzere En İyi Yetkili Servis, En İyi Yetkili Satıcı, En İyi VPS Uygulaması ve Yılın Satış Danışmanı kategorilerinde 18 ödülden 14’ünün sahibi oldu.

Volvo Car Turkey’in düzenlediği, en iyi yetkili satıcı ve servislerin belirlendiği, Mükemmellik Ödülleri’nin kazananları belli oldu. 2020 ve 2021 yıllarının değerlendirildiği etkinlikte Arkas Otomotiv ve Volcar şubeleri, 2011 yılından bu yana verilen ödüllerde %78 ile en yüksek oranı yakalayarak 5 kategorideki toplam 18 ödülden 14’ünü evine götürdü.

Satış ve servis puanlarının birlikte değerlendirilerek belirlendiği 2021’in Başkanlık Ödülü Arkas Zeytinburnu’nun, 2020’nin Başkanlık Ödülü ise Volcar İzmir’in oldu. Başkanlık Ödülü, her alanda en iyinin iyisi olana verilen, Mükemmellik Ödülleri arasındaki prestijli ödül olarak öne çıkıyor.2021 yılının En İyi Yetkili Satıcısı kategorisinde Volcar İzmir ikinci olurken, En İyi Servis Ödülü’nde birinciliği Arkas Zeytinburnu, ikinciliği Volcar Altunizde ve üçüncülüğü Arkas Bursa elde etti. 2021’in En iyi VPS Uygulaması kategorisinde de Arkas Zeytinburnu birinci oldu. 2021 yılının En İyi Satış Danışmanı ise Volcar İzmir’den Burak İldemir seçildi.

2020 yılının En İyi Yetkili Satıcısı Volcar İzmir olurken, Arkas Bursa üçünlüğü aldı. Aynı yılın En İyi Yetkili Servis Ödülü’nde Arkas Zeytinburnu birinci, Volcar Altunizade ikinci ve Volcar İzmir üçüncülüğü kazandı. 2020’nin En İyi VPS Uygulaması’nda ise Volcar İzmir ipi göğüsledi.

“Satış ve Servis” kategorilerindeki başarı; satış adedi, servis araç giriş adedi, pazar payı, müşteri memnuniyeti, gizli müşteri notu, satışlarda modeller arası homojen dağılım, ilk seferde doğru arıza tespiti ve minimum iş tekrarı, parça tedarik hızı, pazarlama faaliyetlerinin niteliği ve niceliği, hedef gerçekleştirme oranı, Volvo markasının Türkiye genelinde temsili vb. gibi kriterlerin tümünün ölçümlenmesi sonucunda Volvo Car Turkey tarafından belirleniyor.

Sektörde 16 yıldır faaliyet gösteren Arkas Otomotiv ve toplam 7 Volvo şubesiyle Volvo Car Turkey’in yetkili satıcısı ve servisi olan Volcar; İzmir, İstanbul, Bursa ve Ankara’da satış ve servis hizmetlerini kaliteden ödün vermeden sürdürüyor.

Volvo Car Turkey Sektöre Ödüllerini Dağıttı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.