Yeni Mars Yetenek Akademisi İle Kariyerinizi Şekillendirin

featured

Mars Logistics, topluma katkı sağlamak amacıyla kurulduğu günden beri üretkenlik ve sürekli gelişimi hedefleyen projelere önem veriyor. Bu kapsamda, üniversite son sınıf öğrencilerine yönelik olarak başlatılan Mars Yetenek Akademisi, bir yıl boyunca kapsamlı bir deneyim kazanma, sektörün inceliklerini öğrenme ve eğitim alma fırsatı sunuyor.

Mars Logistics İnsan Kaynakları Direktörü Nihal Kansu, akademiyi başarıyla tamamlayan öğrencilerin Mars Logistics’te çalışmaya başlayacağını belirtiyor. Süreç Geliştirme, Pazarlama, Filo Yönetimi gibi bölümlerde bir yıl boyunca eğitim gören öğrenciler, yetenekleri ve ilgilerine uygun pozisyonlarda çalışma imkanına sahip olacak.

Mars Yetenek Akademisi’nde ilk gruba 10 öğrenci kabul edilecek ve her bir öğrenciye bir mentor atanacak. Kansu, mentor ve öğrenci arasında düzenli toplantılar planlanacağını ve sürekli iletişim halinde olacaklarını ifade ediyor. Öğrenciler, akademi süreci boyunca yöneticilerden oluşan mentor grubuyla sürekli işbirliği içinde olacak.

Mars Yetenek Akademisi, üniversitelerin son sınıf öğrencilerine açık olup başvurular Baltaş&Baltaş tarafından değerlendirilecektir. Seçilen adaylar, üniversite eğitimlerine devam ederken Mars Logistics’in Güneşli’deki merkez ofisinde belirlenen günlerde akademiye katılacaklar. Programa kabul edilen öğrenciler, Mars ailesinde bordrolu çalışan olarak yer alacaklar.

İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden ve Dış Ticaret, Endüstri Mühendisliği, Lojistik, Uluslararası Ticaret lisans bölümlerinin son sınıfında olan öğrencilerin başvurabileceği akademinin yaş sınırı 19-25 arasındadır. Başvurular, Mars Logistics’in internet sitesi üzerinden 13 Haziran 2023 tarihinden itibaren alınmaya başlanacak. Öğrenciler, ilgili konularla ilgili sorularını veya merak ettikleri noktaları yetenekakademisi@marslogistics.com adresine iletebilirler. Mars Yetenek Akademisi 2023 için son başvuru tarihi 31 Temmuz 2023 olarak belirlenmiştir.

Yeni Mars Yetenek Akademisi İle Kariyerinizi Şekillendirin

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.