arabam.com ve EFT Oto Ekspertiz, Güçlerini Birleştirerek arabam.com Oto Ekspertiz Adı Altında Hizmet Sunmaya Başlıyor

featured

Nisan ayından itibaren faaliyete geçen bu birleşme, iki şirketin bilgi ve deneyimlerini kullanarak kurumsal ve bireysel müşterilere oto ekspertiz hizmeti sunma konusunda çözümler üretecek.

arabam.com CEO’su Arda Ayvaz, bu birleşmenin ikinci el otomotiv sektörünü güçlendireceğini vurgulayarak, “EFT Ekspertiz, tarafsız, profesyonel ve detaylı hizmet anlayışını ileri teknoloji ve yazılımla bir araya getiren bir marka. EFT Oto Ekspertiz, Türkiye’nin en çok tercih edilen ekspertiz firmalarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bu birleşme, tüketicilere birçok avantaj sunacak. Türkiye’nin ilk ikinci el araç ilan platformu olan arabam.com olarak, sunduğumuz hizmetlere oto ekspertizini de dahil ederek ikinci el araç sektöründe müşterilerimize birçok hizmeti tek çatı altında sunmayı hedefliyoruz” dedi. Ayvaz, bu birleşmeyle birlikte büyümeye devam edeceklerini ve ürün/hizmet çeşitliliğini artıracaklarını belirtti.

Bu yeni yapılanma ile arabam.com Oto Ekspertiz, Adana, Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Düzce, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Ordu, Sakarya, Samsun, Şırnak, Tekirdağ, Trabzon ve Yalova olmak üzere toplam 25 şehirde, 56 ayrı noktada hizmet vermeye devam edecek. Şirket ayrıca, gelecekte franchise modeliyle hizmet verdiği nokta sayısını artırmayı hedefliyor.

arabam.com ve EFT Oto Ekspertiz, Güçlerini Birleştirerek arabam.com Oto Ekspertiz Adı Altında Hizmet Sunmaya Başlıyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.