Baba Yapı’dan Hafif ve Sağlam Treyler Taban Tahtası

featured

Baba Yapı Plywood ürünleri ile lojistik sektörünün yükü hafifliyor. Huş kontrplak ve Wiremesh(tex) kontrplak hafifliği ve sağlamlığı ile öne çıkıyor.

Son yıllarda dünya da meydana gelen salgın hastalıklar ve ürün lojistiğindeki tıkanmalar, lojistik sektöründe ciddi bir hareketliliğe sebep olmaktadır. Hem nakliye bedellerinin yüksekliği, hem de gerekli araçların hızlı ve verimli bir şekilde kullanılamaması krizi aşılamayacak bir noktaya taşımaktadır. Araç ve gereçlerde meydana gelecek hasarları minimize etmek, hızlı müdahalelerle de sorunun giderilmesi bir nebzede olsa krizin giderilmesinde pozitif etki sağlamaktadır.

BABA YAPI, Lojistik sektörüne küresel bir ekonomide rekabet avantajı sağlamak için gelişen teknolojiyi kullanarak yaratıcı çözüm ortaklığı sunuyor.

Baba Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ekşi, “ithalatını yaptığımız ürünlerle, hem konteyner taban tahtası (huş marin kontrplak), hem de treyler sanayine yönelik Wiremesh taban tahtaları ve marin kontrplak ürün grupları sayesinde sektörün ihtiyacı olan bakım üretim gereçlerinde sorunsuz tedarik sağlamaktayız. Süreçte birçok firma ithalatta sorunlar yaşarken, BABA YAPI müşterilerine sunduğu kesintisiz tedarikle konteyner bakımlarında ve treyler üreticilerinin ihracatında aksamalar meydana gelmeksizin sürecin devam etmesine olanak sağlamaktadır” dedi.

Baba Yapı’nın Plywood çeşitliliği, hafifliği, direnç ve mükemmel kalitesi sayesinde Lojistik sektörü daha güçlü.

Mehmet Ekşi, BABA YAPI olarak ithalatını sağladığımız Treyler taban tahtası ürünlerimiz, yüksek yüzey aşınma direnci ile meydana gelebilecek yüzey aşınmalarından kaynaklı bakım onarım maliyetlerini ciddi oranda düşürmektedir. Yüksek taşıma kapasite raporuna sahip ürünlerle, kırılma kopma gibi problemlerin üstesinden rahatlıkla gelmektedir. Ayrıca ürünler, marin özelliği sayesinde bir çok iklim şartına maksimum dayanım sergileyerek lojistik firmaları tarafından tercih edildiğini söyledi.

Baba Yapı’dan Hafif ve Sağlam Treyler Taban Tahtası

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.