BKM Lojistik, Avrupa’daki Ağını Genişletiyor: İspanya ve Portekiz Hattı da Hizmete Açıldı

featured

BKM Lojistik, İngiltere-Türkiye hattının en eski ve güçlü karayolu taşımacılık şirketlerinden biri olarak bilinirken, şimdi de İspanya ve Portekiz hattını hizmete açtı.

Avrupa’da İngiltere, İrlanda, İskoçya, İtalya ve Benelüks ülkelerine taşımacılık hizmeti sunan BKM Lojistik, artık İspanya ve Portekiz hattında da faaliyet gösterecek. Geçtiğimiz yıl %55 büyüme kaydeden BKM Lojistik, bu yıl da benzer bir büyüme oranı hedefleyerek İspanya ve Portekiz hattının büyümesine önemli katkılar sağlamayı planlıyor. Şirket, özellikle İngiltere-Türkiye hattındaki başarılı taşımacılık performansıyla sektörde adından sıkça söz ettiriyor.

Yeşil Lojistik Öncelikleriyle Taşımacılık Yapıyor

BKM Lojistik, Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası (YYS), Yeşil Lojistik Sertifikası ve İngiltere’de nakliyenin ISO9000’i olarak kabul edilen FORS Belgesi gibi uluslararası değeri olan birçok belgeye sahiptir. Şirket, taşımacılık faaliyetlerinde yeşil lojistiğe büyük bir önem vermektedir. Ro-Ro ve demiryolu gibi çevreci taşıma yöntemlerini ağırlıklı olarak kullanan BKM Lojistik, aynı zamanda güçlü bir karayolu filosuna da sahiptir.

Filo Detayları: 200 Treyler ve 100 Çekici

Geçtiğimiz yıl filosuna 10 frigo ve 30 tenteli treyler ekleyen BKM Lojistik, bu yıl da 60 adet treyler daha alarak filosunu genişletmiştir. Şirketin toplamda 200 adet treylerden oluşan bir filosu bulunmaktadır. Ayrıca bu yıl, 20’si yeni ve 50’si yenilenen toplam 70 adet çekici yatırımı yapılarak BKM Lojistik’in filosunda toplamda 100 adet çekici bulunmaktadır.

BKM Lojistik, Avrupa’daki Ağını Genişletiyor: İspanya ve Portekiz Hattı da Hizmete Açıldı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.