Bulung Lojistik, Filosunu Tırsan ile Güçlendirdi

featured

Avusturya merkezli Bulung Logistics, son yatırımında filosuna Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride araçları ekledi, yeni yatırımıyla birlikte firmanın filosundaki Tırsan araç sayısı 200’e ulaştı.

Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği en geniş ürün gamıyla treyler sektörüne yön veren ve lojistik firmalarının ilk tercihi olmaya devam eden güvenilir lider Tırsan, Adapazarı Fabrikasında, teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor. Tırsan’ın Bulung Logistics’e gerçekleştirdiği teslimat törenine; Bulung Logistics Genel Müdürü Savaş Kasap, Filo Tır Yönetim Müdürü Ergün Gengönül ve Tırsan Treyler Satış Temsilcisi Orkun Demir katıldı.

Tırsan’a Her Zaman Güvenimiz Tam

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Bulung Logistics Genel Müdürü Savaş Kasap, “Firmamız hızlı ve güvenilir şekilde Türkiye’den ve Avrupa’dan kara taşımacılığı ve intermodal taşımacılık hizmeti vermektedir. Lojistik faaliyetlerimizin çevresel etkisini en aza indirmek için hem demiryolunda hem de karayolunda yalnızca Euro-6 normlu araçlar kullanarak çevreye duyarlı taşımacılık gerçekleştirmekteyiz. Tırsan, yıllardır yurt dışı ve yurt içi tüm operasyonlarımızda müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet vermek adına her zaman tek tercihimiz oldu. Gerek ürünlerinin başarılı performansı, gerekse her koşulda firmamıza sağlamış olduğu hızlı satış sonrası hizmetleri ile Tırsan’a her zaman güvenimiz tam. Tırsan ile yıllardır devam eden başarılı ve güçlü iş birliğimizin ileriki yıllarda da artarak devam edeceğine inanıyoruz” dedi.

Kasap sözlerine şu şekilde devam etti, “Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride araçlarının sahip olduğu “Lastik Taşıma Sertifikası” sayesinde müşterilerimiz, lastik taşımacılığı da yapabilmektedir. Ayrıca araçta bulunan tren yükleme opsiyonu ile, treylerler intermodal taşımacılığa da uygundur. Öte yandan araç, farklı çekicilerle de kullanım olanağı sağlayan çok fonksiyonlu süspansiyon özelliğine de sahiptir. Bu özelliği sayesinde ter tip çekici modeli ile taşıma yapabiliyoruz bu da firmamız için büyük avantaj” açıklamalarında bulundu.

Tırsan Perdeli Multi Ride İle Müşterilerimizin Rekabet Gücünü Artırıyoruz

Tırsan Treyler Satış Temsilcisi Orkun Demir de teslimat töreninde bir konuşma yaparak, “Teslimatını yaptığımız Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride araçlarımız, her türlü çekici modelinde kullanılabilmektedir. Bu sayede müşterilerimiz operasyonel işlerinde daha esnek ve daha hızlı hareket edebilecektir. Öte yandan müşterimiz, filosuna yeni eklediği Tenteli Perdeli Multi Ride treylerler ile rekabet gücünü daha da artıracaktır. Müşterimizin, tercihini yine Tırsan kalitesinden yana kullanmasından dolayı mutluluk duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride Özellikleri

Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride treylerler, yükün emniyetli şekilde taşınabilmesi için, televre üzerindeki her biri 2,5 ton kapasiteli toplam 236 farklı noktadan bağlantı yapmaya olanak sağlayan K-Fix yük güvenlik sistemine ve Code XL yük emniyet sertifikasına sahiptir.

Tenteli Perdeli Multi Ride aracı, Tren Yükleme Sistemi opsiyonu sayesinde filo yönetiminde esnekliği artırmak üzere geliştirilmiştir. Bu opsiyon içerisinde, 2 x 2 adet Tren Vinç Bağlantı noktası ile Tren Yükleme için özel tasarlanan dingil hava yastıkları bulunmaktadır. Sistem, “e-f-g-i” vagon tipleri ve P400 tünel tiplerine de uyumludur.

Mekanik çatı kaldırma sistemi sayesinde, 5 farklı iç net opsiyonu, hızlı yükleme ve boşaltma kolaylığı sunan Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride, yan kayar perde ve kayar çatı özelliği sayesinde müşterilerine maksimum verimliliği sunmaktadır. 7,2 ton forklift aks yüküne dayanıklı tabanı sayesinde, rampa yüklemelerinde maksimum taban dayanımı sağlamaktadır. Öte yandan aracın, şasi ve çelik aksamları çinko tri-elektron metoduna göre kataforez (KTL) kaplamalıdır.

Bulung Lojistik, Filosunu Tırsan ile Güçlendirdi

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.