1. Haberler
  2. Depo & Antrepo
  3. CBN Logistics, 81 İldeki Depolama Ağıyla Kesintisiz Dağıtım Sunuyor

CBN Logistics, 81 İldeki Depolama Ağıyla Kesintisiz Dağıtım Sunuyor

featured

CBN Logistics, Türkiye genelinde 10 farklı ilde konumlanmış depolama ağıyla, 81 ile sorunsuz ulaşım sağlıyor. Şirketin Genel Müdür Yardımcısı Ömer Dai, yaptığı açıklamada, 500’ün üzerinde araçlarıyla dağıtım operasyonlarını organize ettiklerini belirterek, “Ülkenin dört bir yanına yönelik donuk, soğuk, kuru ve serin taşımaları başarıyla gerçekleştiriyoruz.” dedi.

Lojistik ve dağıtım süreçlerinin, büyüme yolundaki markalar için kritik bir rol oynadığını vurgulayan Dai, özellikle gıda sektöründeki şirketlerin hızlı ve sürdürülebilir büyümesine katkı sağlayan etkili stok yönetimi ve dağıtım ağı optimizasyonunun önemine dikkat çekti.

CBN Logistics, Türk girişimcilerin yarattığı markaların büyüme sürecinde lojistik hizmetlerle destek veriyor. Dai, markalaşma sürecinde lojistiğin kritik bir faktör olduğunu belirterek, “Markalar, Türkiye genelinde etkin olabilmek için dağıtım ağını doğru bir şekilde planlamalıdır. Stok yönetimi ve mağazaya dağıtım süreçlerinde verimlilik sağlamak, marka imajını olumsuz etkilerin önüne geçmek açısından hayati önem taşır.” ifadelerini kullandı.

Stok yönetimi ve dağıtım ağı optimizasyonunun önemine vurgu yapan Dai, “Satış noktalarının artmasıyla birlikte ürün stoklama ihtiyacı da artar. Bu süreçte gıda güvenliğini sağlamak için sıcaklık kontrolleri ve doğru depolama teknolojilerinden yararlanmak gerekmektedir.” şeklinde konuştu.

CBN Logistics olarak uzun yıllardır yurt içinde hızlı tüketim gıda ürünlerinin sıcak ve soğuk satış dağıtımlarını gerçekleştirdiklerini belirten Dai, yaygın lojistik ağlarıyla müşterilere il il, ilçe ilçe kusursuz hizmet sunduklarını ifade etti.

Dai, “500’ün üzerindeki araçlarımızla dağıtım operasyonlarını organize ediyoruz. Univera ve SAP gibi yazılımlarla müşterilerimizin sipariş yönetim sistemlerine entegre olarak Türkiye genelinde 81 ile donuk, soğuk, kuru ve serin taşımalar gerçekleştiriyoruz.” bilgilerini paylaştı.

Depo ağlarına dikkat çeken Dai, “Doğru bir dağıtım planlaması için geniş bir depolama ağına ihtiyaç vardır. Ülkemizin tüm bölgelerini kapsayacak bir depo yapılanmasıyla her ile dağıtım yapabilecek kapasiteye sahibiz. Yurt içinde sıcaklık kontrollü toplam 90 bin metrekarelik depolama kapasitemiz bulunuyor. Bu sayede kesintisiz, tam zamanında ve taleplere hızlı yanıt veren bir dağıtım organizasyonu sağlıyoruz. Ayrıca minivan ve panelvan araçlarımızla doğrudan adrese teslim hizmet sunuyoruz.” dedi.

CBN Logistics, 81 İldeki Depolama Ağıyla Kesintisiz Dağıtım Sunuyor
Yorum Yap

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.