1. Haberler
  2. Aktüel
  3. DKV Box Europe’a Telematik Özelliği Eklenerek Verimlilik Artıyor

DKV Box Europe’a Telematik Özelliği Eklenerek Verimlilik Artıyor

featured

DKV Mobility, Avrupa’da zaman ve maliyetten tasarruf sağlayan DKV BOX EUROPE geçiş kutusuna kablosuz kurulabilen DKV LIVE özelliklerini ekledi. Bu yeni özellik sayesinde, müşteriler artık DKV BOX EUROPE kutusunu yalnızca yol geçiş ücretlerini ödemek için değil, aynı zamanda dijital yakıt yönetimi, GPS araç izleme ve tur planlama gibi çeşitli hizmetleri almak için de kullanabiliyorlar.

Kablosuz kurulum avantajı sunan DKV LIVE, mevcut DKV BOX EUROPE kutusunu değiştirme veya ek bir donanım kullanma gereksinimi olmadan kolayca ısmarlanabilir ve kurulabilir.

“Tek Aygıtta Zamandan ve Paradan Tasarruf” İmkanı

DKV Mobility Çözüm Satışları Yönetici Direktörü Manuel von Mohrenschildt, yeni uygulama hakkında şunları söyledi: “DKV BOX EUROPE’a DKV LIVE ekleyerek iki önemli fayda ve işlevsellik sunuyoruz. Tek aygıtta zamandan ve paradan tasarruf imkanı sağlıyoruz. Kullanıcılar, ihtiyaç duyduklarında bu hizmeti DKV BOX EUROPE kutularına kurarak ve sağladığı dijital özelliklerden hemen faydalanarak şeffaflığı ve verimliliği artırmış olacaklar. Müşterilerimiz için ihtiyaca uygun ve modüler dijital çözümleri artırarak verimliliği sürekli olarak artırmaya devam edeceğiz.”

DKV BOX EUROPE’a DKV LIVE eklenmesiyle müşteriler dört başı mamur bir telematik sisteme kavuşuyor. Örneğin, bu sistemle sürücüleri tercih edilen yakıt istasyonlarına yönlendirerek operasyonel maliyetleri optimize etmek mümkün olacak. Sürücüler, yük boşaltma noktasına geldiklerinde merkezdeki kontrol görevlisini doğrudan bilgilendirebilecekler, böylece telefonla iletişime geçme zorunluluğu ortadan kalkacak. Ayrıca, DKV LIVE sayesinde kontrol görevlileri sürücülerin en uygun rotayı seçip seçmediğini izleyebilecek ve veriler kayıt defterine eklenerek takip edilebilecek. DKV LIVE aynı zamanda kapsamlı bilgiler sunarak kontrol görevlilerine ve sürücülere ulaşım ve iş rutinlerini dijitalleştiren araçlar sunuyor.

DKV Box Europe’a Telematik Özelliği Eklenerek Verimlilik Artıyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.