İGA İstanbul Havalimanı’nda BinBin ile Ücretsiz Ulaşım Fırsatı

featured

İstanbul Havalimanı, 2020 yılından bu yana hizmet sunan ve Türkiye’nin en büyük projelerinden biri olan İGA’nın işbirliğiyle teknoloji şirketi BinBin, terminal içerisindeki tüm cihazlarını ücretsiz olarak kullanıma açtı.

Tatil sezonunun başlamasıyla birlikte İstanbul Havalimanı, binlerce uçuşa ve yüz binlerce yolcuya ev sahipliği yapıyor. Yaz mevsimiyle birlikte terminal içindeki yoğunluk arttı ve oluşan kuyruklarla karşılaşıldı. BinBin, bu yoğunluktan etkilenen yolcuları mağdur etmemek ve daha iyi bir seyahat deneyimi yaşatmak için yeni çözümler sunuyor ve terminal içindeki tüm kullanıcılarına ücretsiz hizmet verme kararı aldı.

Hızlı ve Pratik Kullanım için QR Kodu ile Erişim

Müşteri deneyimini en üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen BinBin, güncellenen mobil uygulamasıyla pratik kullanım kolaylığı sağlıyor. BinBin cihazlarına erişmek isteyen kullanıcılar, BinBin mobil uygulamasını iOS ve Android platformlarından indirerek üyelik oluşturabiliyorlar. Yenilenen arayüz, kullanıcılara mobil uygulama içindeki haritadan yakınlardaki tüm cihazları ve cihazların batarya durumunu kolayca gösteriyor.

Kullanıcılar, terminal içerisindeki cihazları ücretsiz olarak kullanmak için bu cihazlardaki QR kodunu mobil uygulama üzerinden taratmaları yeterli oluyor.

BinBin CEO’su Kadir Abdik, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, her zaman daha iyi hizmet sunmaya odaklandıklarını ve çevreci ve ekonomik bir ulaşım alternatifi sunmayı hedeflediklerini belirtti. 2020 yılından bu yana İstanbul Havalimanı’nda pratik ve hızlı bir seyahat deneyimi sunmak için en yeni cihazlarını kullandıklarını ifade eden Abdik, bu sezon yaşanan yoğunluğu dikkate alarak yolcuların seyahat deneyimlerini iyileştirmek adına bir süre için ücretsiz kullanım hizmetini hayata geçirdiklerini söyledi. BinBin olarak, kullanıcıların ihtiyaçlarına çözüm üretmeye ve en iyi kullanıcı deneyimini sağlamaya devam edeceklerini vurgulayan Abdik, İstanbul Havalimanı gibi milyonlarca yolcuya ev sahipliği yapan önemli bir merkezde ücretsiz ulaşım hizmeti sunarak yaz aylarında yaşanan yoğunluğu güvenli ve pratik bir şekilde azalttıklarını belirtti.

İGA İstanbul Havalimanı’nda BinBin ile Ücretsiz Ulaşım Fırsatı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.