1. Haberler
  2. Aktüel
  3. DKV Mobility ve Andamur Stratejik Ortaklık Kurarak Güçlerini Birleştirdi

DKV Mobility ve Andamur Stratejik Ortaklık Kurarak Güçlerini Birleştirdi

featured

DKV Mobility, İspanya merkezli Andamur’un yakıt kartı işini yapan şirketi Road Solution PRO, S.L.’nin çoğunluk hisselerini satın alarak stratejik bir ortaklık kurdu. Bu anlaşma, her iki şirkete daha güçlü büyüme fırsatları sunacak.

Avrupa’nın önde gelen yol üstü ödemeler ve çözümler sağlayıcısı DKV Mobility, İspanya’nın önde gelen yol hizmetleri sunucusu Andamur ile işbirliği yapma kararı aldı. DKV Mobility, Andamur’un yakıt kartı, ödeme çözümleri ve KDV iade işini yapan bağlı şirketi Road Solution PRO, S.L.’nin çoğunluk hisselerini satın aldı.

Bu stratejik ortaklık, her iki şirketin daha güçlü büyüme stratejileri oluşturmasına ve uygulamalarını geliştirmesine yardımcı olacak. DKV Mobility’nin İspanya pazarındaki varlığı ve müşteri tabanı bu anlaşma ile daha da güçlenecek, aynı zamanda Road Solution PRO, S.L.’nin büyüme stratejisine destek olacak ve Andamur’un hizmet alanındaki işini genişletecek.

DKV Mobility CEO’su Marco van Kalleveen, satın alma sonrası şu açıklamayı yaptı: “Andamur etkileyici bir büyüme hikayesine sahip. Şirket 1987’de sıfırdan başlayarak 3 çalışanla kuruldu ve bugün İspanya pazarında 700’den fazla ortak istasyona sahip güçlü bir oyuncu haline geldi. Road Solution PRO, S.L.’nin hissedarları arasında olmaktan mutluluk duyuyoruz. Şimdi López Sánchez ailesiyle uzun vadeli stratejik bir ortaklık kurma ve başarılı bir geleceğe adım atma fırsatına sahibiz.”

Andamur CEO’su Miguel Ángel López Sánchez ise şunları söyledi: “Bu adım, birlikte daha da büyümemiz için sağlam bir temel oluşturuyor. DKV Mobility ve Andamur aynı değerlere sahiptir. Müşterilere sunulan hizmet kalitesini ve yıllar içinde oluşan güveni birlikte koruyacağız ve geliştireceğiz. Avrupa’nın pazar lideriyle güçlerimizi birleştirmekten mutluluk duyuyoruz.”

İki şirket, yapılan satın almanın toplam miktarını açıklamama konusunda anlaştı.

DKV Mobility ve Andamur Stratejik Ortaklık Kurarak Güçlerini Birleştirdi

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.