Marubeni, ABC Lojistik’e 301 Adet Volvo FH Çekici Teslim Etti

featured

Marubeni, Türkiye’nin önde gelen yatırım şirketlerinden Japonya merkezli Marubeni Corporation’a bağlı olan Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş., Volvo Trucks markasının 301 adet Volvo FH çekicisini Kapadokya’da gerçekleşen bir törenle ABC Lojistik’e teslim etti.

Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. ve Volvo Trucks, ABC Lojistik’e teslimat gerçekleştirdiği törende bir araya geldi.

İş Ortaklarımızla Çözüm Odaklı ve Hizmet Üreten Birlikte Yürüyoruz

Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. Genel Müdürü Eşref Zeka, gerçekleşen iş birliğiyle ilgili memnuniyetini ifade etti. Eşref Zeka, “İş ortaklarımızın bizi lojistik sektöründe tercih etmelerinin farkındayız. Bu nedenle sürekli olarak hizmet kalitemizi geliştirerek iş ortaklarımızı sektörde bir adım ileriye taşıyoruz.” diyerek teslimatın bir başlangıç olduğunu vurguladı. Eşref Zeka, Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. ve Volvo Trucks olarak satış sonrası hizmetlerde proaktif, çözüm odaklı ve hizmet üreten birlikte çalışma anlayışlarına sahip olduklarını belirtti ve tüm ekibin aynı hedefe yönelik motivasyonla çalıştığını söyledi.

Başarımız, Müşterilerimizin Başarısıyla Orantılıdır

Volvo Trucks Uluslararası Kıdemli Başkan Yardımcısı Per-Erik Lindström, kalite, güvenlik ve çevre duyarlılığı ile faaliyet gösterdikleri 130’dan fazla ülkede müşterinin merkezde olduğunu ve Volvo Trucks’ın başarısının müşterilerinin başarısı olduğuna inandıklarını belirtti. Lindström, Volvo Trucks ve Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş.’nin 6 yıldır büyük bir uyum içinde çalışarak üstün müşteri memnuniyeti ve sadakati sağladığına inandıklarını ifade etti.

Volvo Trucks’ta Hedefimiz, Sektörden Daha Hızlı Büyümek

Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. Kamyon Satış ve Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Kıvanç Kızılkaya, Volvo Trucks ve Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. ortaklığıyla yapılan yatırımlara değindi. Kızılkaya, finansman çözümleri sunarak iş ortaklarına destek verdiklerini belirterek, “Bugün teslim ettiğimiz araçların finansmanını Volvo Finansal Hizmetler sağladı. Volvo Finansal Hizmetler, Volvo Group ve Marubeni Corporation’un Türkiye stratejileri doğrultusunda, iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına uygun esnek kredi çözümleri sunmaya devam edecek.” dedi. Kızılkaya, Türkiye genelinde yetkili servis ağını genişleterek sektördeki güçlerini artırdıklarını ve gelecekte ağır vasıta sektöründe daha hızlı büyümeyi ve pazar paylarını artırmayı hedeflediklerini belirtti.

Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. Güvencesiyle Volvo Trucks’ın Gücü Tercih Sebeplerimizden

ABC Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Bilen, filolarını 301 adet Volvo FH çekici ile güçlendirmenin kendilerine güven verdiğini ifade etti. Bilen, Volvo Trucks markasının gücü ve Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. güvencesinin tercihlerinde en büyük etken olduğunu belirtti. Ayrıca araçların finansmanını sağlayan Volvo Finansal Hizmetler’e teşekkür etti. Bilen, Volvo Trucks ve Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. iş birliğinin lojistik sektörü ve tüm iş ortakları için hayırlı olmasını diledi.

 Lojistik Sektörünün Güvenli ve Verimli Tercihi

 

Volvo FH, lojistik sektöründe en çok tercih edilen Volvo Trucks modellerinden biridir ve güvenlik, kalite ve verimlilik konularında öne çıkar. Farklı güç ve kabin seçenekleriyle, ulusal ve uluslararası taşımacılık yapan lojistik firmaları için uygun ve adapte edilebilir çözümler sunar. Volvo Trucks’ın özgün özelliklerini temsil eden Volvo FH, güvenlik donanımları, sağlam yapısı, konforlu kabini ve verimliliği artıran teknolojileriyle Türkiye’nin önde gelen lojistik filolarının favori seçeneğidir.

Marubeni, ABC Lojistik’e 301 Adet Volvo FH Çekici Teslim Etti

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.