Dünyanın Her Yerinde Geçerli ISO Eğitimleri Başlıyor

featured

Türkiye’de öncü eğitimleriyle tanınan TÜV Austria Turk Akademi, 2022 yılına büyük atılımla başladı. Yönetim sistemleri eğitimleri, teknik eğitimler, yönetim ve verimlilik eğitimleri, gelişim eğitimleri konularında şubat ayında toplam 52 eğitim verecek şirket, bu eğitimlerle kişilerin ve şirketlerin kalite yönetim sistemleri, kişisel itibar ve imaj yönetimi gibi konularda yetkinlik kazanmasına yardımcı olacak.

Ulusal ve uluslararası yetkilerini kullanarak, Türkiye’de gözetim, denetim, eğitim ve sertifikalandırma alanında faaliyet gösteren TÜV Austria Turk’ün eğitim birimi TÜV Austria Turk Akademi; şirket içi sertifikasyon programları ve genel eğitimlerle 200’ün üzerinde başlıkta verdiği eğitimleriyle çalışmalarını sürdürüyor. 2022 yılına büyük atılımla başlayan şirket, ocak ayında 51 eğitimle tamamlarken, şubat ayında toplamda 52 eğitim verileceğini açıkladı. Pandemi nedeniyle online düzenlenecek programda; kalite yönetim sistemi bilinçlendirme eğitiminden kişisel itibar ve imaj yönetimine kadar kişilerin ve şirketlerin bilgi ve yetkinlikler kazanması sağlanacak.

Eğitim yatırımlarının dönüşü kısa sürede sağlanıyor

Şubat ayında Kalite Yönetim Sistemi Bilinçlendirme eğitiminden (ISO 9001:2015) Enerji Yönetim Sistemi Bilgilendirme eğitimine (ISO 50001:2018), Havacılık ve Uzay Kalite Yönetim Sistemi Bilgilendirme eğitiminden (AS 9100:2016) Sera Gazı Emisyonları Doğrulanması Bilgilendirme eğitimine (ISO 14064), motivasyon tekniklerinden kişisel itibar ve imaj yönetimine kadar çok çeşitli eğitimler düzenlediklerini söyleyen TÜV Austria Turk Akademi Direktörü İpek Keskin, “Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi eğitim, kültür ve bilgi aydınlığa açılan en geniş penceredir. Vermiş olduğumuz eğitimlerle gerek bireysel gerekse şirketlerin ihtiyaç duydukları alanlara yöneliyoruz. Programlarımızla kişilerin ve şirketlerin bilgi ve yetkinlikler kazanmasına destek oluyoruz. Bu yatırımların dönüşü iş dünyasında kısa sürede sağlanıyor” dedi.

Global alanda geçerli eğitimler

Düzenledikleri eğitimlerin Exemplar Global, IRCA gibi global firmalar tarafından da onaylı olduğunu söyleyen Keskin, “TÜV Austria Turk’ün verdiği eğitimlerde başarılı olan adayların aldığı belge, dünyanın farklı ülkelerinde de geçerli oluyor” ifadelerini kullandı.

Eğitimler ile ilgili tuvakademi.org internet sitesinden bilgi alabilirsiniz.

Dünyanın Her Yerinde Geçerli ISO Eğitimleri Başlıyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.