19.Üniversitelerarası Lojistik Vaka Yarışması Başvuruları Başladı

featured

Mars Logistics ve Lojistik Derneği’nin (LODER) iş birliğiyle düzenlenen “19. Üniversitelerarası Lojistik Vaka Yarışması” için başvurular başladı. Öğrencilerin takım halinde yarışarak gerçek lojistik vakalarına çözümler ürettiği ve ödüller kazandığı yarışmanın 19. yılında öğrenciler yine kıyasıya mücadele edecek.

Mars Logistics, LODER’in katkılarıyla her sene düzenlediği Üniversitelerarası Lojistik Vaka Yarışması’yla tüm üniversite öğrencilerini takım halinde yarışarak yaratıcı lojistik çözümleri üretmeye davet ediyor.

3 kişilik takımlar oluşturularak başvuru yapılan Üniversitelerarası Lojistik Vaka Yarışması’nda 4 ayrı kategori bulunuyor. Takımlarına uygun kategoride başvuru yapan ekipler, verilen vaka üzerine çözümler hazırlıyor. Çözümler LODER tarafından belirlenen jüri üyeleri tarafından değerlendirildikten sonra her kategori için ikişer takım finalist olarak belirleniyor. Finalistlerin belirlenmesinin ardından final etabı gerçekleşiyor ve kazanan öğrencilere para ödülü veriliyor.

Üniversite öğrencileri yarışma ile hem ödül kazanma hem de Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi alanında kariyerlerine yön verebilme fırsatı elde ediyor. Sektörün gelişimini destekleyen ve ilgiyle takip edilen yarışmaya başvurular için son tarih ise 28 Şubat 2022.

Yarışma aşağıda belirtilen dört kategoride düzenleniyor:

Kategori A: Program Adında Lojistik Kelimesi Olan Lisans ve 4 Yıllık Yüksek Okul Öğrencileri
Kategori B: Program Adında Lojistik Kelimesi Olmayan Lisans ve 4 Yıllık Yüksek Okul Öğrencileri
Kategori C: Program Adında Lojistik Kelimesi Olan 2 Yıllık Meslek Yüksek Okul Öğrencileri
Kategori D: Yabancı Ülke Üniversite Öğrencileri

Katılımın ücretsiz olduğu yarışma için 28 Şubat mesai bitimine kadar www.marslogistics.com ve www.loder.org.tr adresinden başvuru yapılabilecek.

19.Üniversitelerarası Lojistik Vaka Yarışması Başvuruları Başladı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.