Ford Trucks, Genç UND Akademi’nin Lojistik Eğitim Çalışmalarına Destek Vermeye Devam Edecek

featured

Ford Trucks Pazarlama Müdürü Emine Coşkun, Genç UND Akademi’nin lojistik eğitim programına sponsor olarak katkılarının sürdüğünü belirtti.

Genç UND Akademi, İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi ve Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi işbirliğiyle hayata geçirilen ve Ford Trucks’ın sponsorluğunu üstlendiği “Geleceğin Lojistik Uzmanları” programının 3. dönem mezunlarını verdi.

Ford Trucks, lojistik sektöründe profesyonel olarak çalışan gençlerin desteklenmesi ve geleceğe hazırlanmalarına katkıda bulunma amacıyla sponsor olduğu Genç UND Akademi “Geleceğin Lojistik Uzmanları” programının 3. dönem mezunlarını kutluyor. Program kapsamında İstanbul Üniversitesi öğretim görevlileri ve sektörün deneyimli isimlerinden oluşan bir eğitim kadrosu tarafından gençlere uzmanlık ve gelişim eğitimleri verildi ve 2021 yılından bu yana 215 genç lojistik uzmanı mezun oldu.

Ford Trucks Pazarlama Müdürü Emine Coşkun, eğitim programına verdikleri destekten duydukları memnuniyeti dile getirerek, İstanbul Üniversitesi’nin değerli öğretim görevlileri ve sektördeki uzmanların bir araya gelerek büyük bir vizyon ortaya koyduğunu belirtti. Coşkun, bu iş birliği sayesinde gençlerin lojistik liderleri olabilecek yeteneklerinin geliştirildiğini ve gelecekte lojistik sektörüne olumlu katkı sağlayacaklarını ifade etti. Ford Trucks olarak insan kaynağına yatırım yapmaya önem verdiklerini vurgulayan Coşkun, Türkiye’nin değişimine öncülük edecek genç yeteneklere yatırım yapmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Ford Trucks, Genç UND Akademi’nin Lojistik Eğitim Çalışmalarına Destek Vermeye Devam Edecek

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.