1. Haberler
  2. Depo & Antrepo
  3. Horoz E-Depo, Yılın Lojistik Projesi Ödülü’nü Kazandı

Horoz E-Depo, Yılın Lojistik Projesi Ödülü’nü Kazandı

featured

UTA Lojistik Dergisi tarafından düzenlenen ve bu yıl 7’ncisi gerçekleştirilen Lojistikte Başarı Ödülleri’nde Yılın Lojistik Projesi Ödülü’nün sahibi Horoz Lojistik’in E-Depo projesi oldu.

UTA Lojistik Dergisi’nin 8. Ekonomi ve Lojistik Zirvesi kapsamında düzenlenen ödül töreninde, 16 kategoride lojistik ve reel sektörlerin yöneticileri ve şirketleri ödüllerini Sheraton Grand Ataşehir’de aldı.

Bu yılki ödül töreninde, Horoz Lojistik tarafından hayata geçirilen E-Depo projesi, Yılın Lojistik Projesi Ödülü’nün sahibi oldu. Horoz E-Depo, Türkiye’nin ilk ve tek tam otomasyonlu e-deposu olmasıyla öne çıkıyor ve günde 100.000 adete kadar sipariş karşılama kapasitesine sahip.

Horoz E-Depo, müşterilerine yüksek verimlilik, hatasız sevkiyat ve etkili stok yönetimi gibi başarı istatistikleri sunarak ödülü hak etti. %99,9 stok doğruluğuna sahip olan depo, 24 saat içinde iadeye dönüş, 12 saatte kargoya teslim süresi, %99,9 kargoya zamanında teslim oranı, %99,8 aynı gün mal sevkiyatı ve %99,9 hatasız sevkiyat gibi etkileyici performans göstermektedir.

Horoz E-Depo, yapay zeka yönetimiyle süreci gerçek zamanlı analiz ederek tıkanıklıkları çözümlemekte ve hız ile doğruluğu garanti etmektedir. Bu özellikleriyle lojistik sektöründe önemli bir başarı elde etmiş ve Yılın Lojistik Projesi Ödülü’ne layık görülmüştür.

Horoz E-Depo, Yılın Lojistik Projesi Ödülü’nü Kazandı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.