TikTak, 800 Araç Alarak Filosunu Güncelledi

featured

Araç paylaşım uygulaması TikTak, dakikalık, günlük ve aylık abonelik modelleriyle araç kiralama ihtiyaçlarını karşılayan bir platform olarak hizmet vermektedir. TikTak, filosunu yenilemek amacıyla 800 yeni araç ekleyerek güncelledi.

Yenilikçi araç paylaşım uygulaması TikTak, şehri sahiplenme misyonuyla kurulmuş olup, bünyesine kattığı 800 araçla filosunun bir bölümünü güncelledi. TikTak, kullanıcılarına her an kolay ulaşım imkanı sunarak, yenilenen araçlarıyla pratik ve kolay bir araç kiralama deneyimi yaşatmaktadır. TikTak’ın sürdürülebilir mobilite hizmeti, erişilebilir fiyatlarla farklı ihtiyaçlara hitap ederek kullanıcıların şehirde özgürce hareket etmelerini sağlamaktadır.

TikTak, İstanbul’da dakikalık ve günlük kiralama modelleriyle düzenli araç kiralama çözümleri sunarak hızlı bir üyelik süreci sağlamaktadır. Ayrıca, TikTak Neo adında bir aylık abonelik modelini hayata geçirerek daha sık araç ihtiyacı olan kullanıcıların araçla ulaşım maliyetlerini yüzde 80’e kadar daha uygun hale getirmiştir. TikTak, bünyesine kattığı 800 yeni araçla paylaşım filosunu güncellerken, her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunarak herkesin ihtiyaçlarına uygun bir araca erişimini sağlamaktadır.

TikTak Kurucusu Ersan Öztürk, araç sahipliğinin getirdiği zorlukları düşündüğümüzde herkese ulaşım fırsatı sunmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, İstanbul’da ihtiyaç duyulduğunda istenilen anda araca ulaşmanın mümkün olduğunu söylemiştir. TikTak, kullanıcılarına yeni arabaları deneyimleme ve kullanma fırsatı sunmak için düzenli olarak filosunu yenilemektedir. Öztürk, TikTak’ın sunduğu alternatif ulaşım çözümleriyle kullanıcıları özgür kılmaktan mutluluk duyduklarını ve gelecekte de inovasyonlarla megaşehirlerde yaşayan insanların hayatlarına değer katmaya devam edeceklerini belirtmiştir.

TikTak Hakkında: TikTak, bireylerin ve kurumların dakikalık araç kiralama ihtiyaçlarını karşılayan ve kullanılan süreye göre ödeme imkanı sunan bir araç paylaşım markasıdır. Kullanıcıları, şehirde 7/24 mobil olma imkanıyla buluşturan TikTak, binlerce araçla dakikalık araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Sürdürülebilir mobilite hizmeti, ekonomik bir şekilde araca kolayca ulaşma imkanı sağlayarak müşterilere şehrin her noktasına özgürce ulaşma fırsatı sunmaktadır.

TikTak, 800 Araç Alarak Filosunu Güncelledi

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.