Hubtic, Yılın Lojistik İnovasyon Ödülü’nü Kazandı

featured

Hubtic, UTA Lojistik Dergisi’nin düzenlediği 8. Ekonomi ve Lojistik Zirvesi kapsamında verilen Yılın Lojistik Başarı Ödülleri’nde “Yılın Lojistik İnovasyon Ödülü”ne layık görüldü. Ödülü, Hubtic Operasyon Direktörü Burak Büyükgünay, FIATA Kıdemli Başkan Yardımcısı Turgut Erkeskin tarafından takdim edildi.

Hubtic, uluslararası taşımacılık işlemlerini tek bir platform üzerinden yöneten dijital lojistik şirketi olarak öne çıkıyor. Ödül töreninde konuşan Hubtic Operasyon Direktörü Burak Büyükgünay, “Biz lojistik dünyasını nasıl şekillendirebiliriz diye yola çıktık. Yeni teknolojilerin yaygınlaşmasıyla herkesin kazanacağına inanıyoruz” dedi.

Hubtic, lojistik sektörünün geleceğini şekillendirme ve süreçleri daha verimli hale getirme hedefiyle kurulduğunu vurgulayan Büyükgünay, “İnovasyonun sektörümüzün kalbinde yer alması gerektiğine ve yeni teknolojilerin yaygınlaşmasıyla herkesin kazanacağına inanıyoruz. Sunduğumuz çözümlere gösterilen ilgi ve bu ödül, doğru bir yolda olduğumuzun göstergesi. Bizim startup olarak hedefimiz, unicorn olmaktır. Bu hedefe ulaşmak için azimle çalışmaya ve sektörün ihtiyaçlarına yaratıcı ve etkili çözümler sunmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Hubtic, Yılın Lojistik İnovasyon Ödülü’nü Kazandı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.