1. Haberler
  2. Lojistik
  3. “ISO ve SQAS Standartlarında Tank Konteyner Lojistik Hizmeti Veriyoruz”

“ISO ve SQAS Standartlarında Tank Konteyner Lojistik Hizmeti Veriyoruz”

featured

Zafer Tank Taşıma Genel Müdürü ve hissedarı F. Onur Yılmaz, “Tank Konteyner Taşımacılığında Uzmanız, ISO ve SQAS Standartlarında Butik Lojistik Hizmeti Veriyoruz” diyor.

Sadece tank konteynerler konusunda faaliyet gösteren Zafer Tank Taşıma, uzmanlaştığı bu alanda müşterilerine çevik bir organizasyon sunuyor. Zafer Tank Taşıma için en önemli konunun işlerin sorunsuzca halledilmesi ve müşteri memnuniyeti olduğunu söyleyen Zafer Tank Taşıma Genel Müdürü ve hissedarı F. Onur Yılmaz, “Şirketimiz müşteri referansı yoluyla büyüyor. Hizmet kalitemizden memnun olan mevcut müşterilerimiz bizi başka firmalara tavsiye ediyor. Bu tür bir büyüme bize gurur veriyor. Aynı zamanda bu durum işlerimizi iyi yaptığımızın da bir göstergesi” diyor.

iso ve sqas standartlarinda tank konteyner lojistik hizmeti veriyoruz 1

“ÇEVRENİN KORUNMASINA ÇOK ÖNEM VERİYORUZ, ISO VE SQAS KURALLARIYLA TAM BİR UYUM İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ”

Şirket olarak müşteri taleplerini hızlı bir şekilde yerine getirmenin öncelikli çalışma prensibini oluşturduğunu ifade eden F.Onur Yılmaz, “ISO Kalite, Çevre ve İSG standartlarının yanı sıra kimya sektöründe çok önem verilen SQAS kurallarıyla tam bir uyum içinde çalışıyoruz” diyor ve ekliyor: “Artık sadece işi yapmak yeterli değil; kaliteyi sürdürmek, çevresel ayak izini asgaride tutmak, çalışanlara sağlıklı ve güvenli bir iş ortamı sağlamak gerekiyor. Sürdürülebilirlik bizim için çok önemli. Bunun için tüm uluslararası standartları uyguluyoruz. Karbon ayak izimizi takip ediyoruz. Bu yaklaşım aslında ticari açıdan da anlamlı. Havaya daha az karbon salınması, yakıt tüketiminin, yani maliyetlerin düşmesi demek. Yaptığımız işlerde çevrenin korunmasına çok önem veriyoruz. Amacımız gelecek kuşaklara daha yaşanır bir dünya bırakılmasına katkı yapmak. Bunun yanı sıra müşterilere rekabetçi fiyatlar verebiliyoruz. Bu çalışma anlayışımız ile herkes kazanıyor.”

“GEBZE MERKEZİMİZDE YYS’YE SAHİP ŞİRKETLERE DE HİZMET VERİYORUZ”

Zafer Tank Taşıma’nın Lojistik Operasyon Merkezi Gebze’de bulunuyor. Merkez, Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsüne (YYS) sahip müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde donatılmış. Yılmaz bu konuda ise şu açıklamayı yapıyor: “YYS, Ticaret Bakanlığı’nın öngördüğü şartları yerine getiren şirketlere verilen uluslararası bir statüdür. Buna göre başta tank konteynerlerin güvenliği olmak üzere mevzuatın getirdiği kurallara ve prosedürlere uyulması gerekir. Lojistik Merkezimiz bu mevzuata uygun olduğu için YYS’ye sahip şirketlere de hizmet verebiliyoruz.”

Yeşil Lojistikçiler
“ISO ve SQAS Standartlarında Tank Konteyner Lojistik Hizmeti Veriyoruz”
Yorum Yap

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.