1. Haberler
  2. Aktüel
  3. Kâmil Koç, Brandverse Ödülleri’nde Sosyal Medyanın En İyileri Arasında

Kâmil Koç, Brandverse Ödülleri’nde Sosyal Medyanın En İyileri Arasında

featured

Türkiye’nin köklü karayolu seyahat markası Kâmil Koç, etkileyici sosyal medya yönetimiyle Brandverse Awards’tan ödül kazandı.

Kâmil Koç, konforlu seyahat deneyimi, yüksek hizmet kalitesi ve dijital yenilikleriyle öne çıkarak, Brandverse Awards’un verdiği ödülü hak etti. SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri’nin Karayolları Ulaşım kategorisinde ‘Bronz’ ödülünü kazanan Kâmil Koç, 50’den fazla sektördeki markaların sosyal medya hesaplarının titizlikle incelendiği bir değerlendirmede başarı gösterdi.

2023 yılında Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliğiyle gerçekleştirilen Brandverse Awards’ta kazananlar açıklandı. Organizasyon, en iyi sosyal medya markalarını belirlemeye yönelik bir platformdu ve markaların dijital kampanyaları ve iletişim faaliyetleri Deloitte Türkiye’nin uzmanlığıyla değerlendirildi. Bu kapsamda, 1 Nisan 2022 – 1 Nisan 2023 döneminde gerçekleştirilen çalışmalar analitik olarak incelendi ve kategorilerinde en başarılı markalar ödüllendirildi.

Kâmil Koç, Türkiye seyahat sektöründe köklü ve lider bir marka olarak, sosyal medya alanındaki etkileyici çalışmalarıyla SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri’nde Karayolları Ulaşım kategorisinde ‘Bronz’ ödülünü kazandı. En başarılı sosyal medya kullanımı sergileyen markalar, 16 Haziran’da İstanbul’da gerçekleştirilen törende ödüllerini, Metaverse360 Agency’nin desteğiyle NFT olarak aldılar.

“Yolculuğu dijital uygulamalarımızla keyifli hale getiriyoruz”

Kâmil Koç Genel Müdürü Çağatay Kepek, seyahat sektöründe hizmet veren bir marka olarak, sosyal medya çalışmalarıyla ödül kazanmanın büyük bir anlam taşıdığını belirtti. Kepek, şunları söyledi:

“Teknoloji ve dijitalleşme artık hayatımızın her alanında etkin bir rol oynuyor. Değişen dünya ve tüketici davranışları doğrultusunda her marka, bu alandaki yenilikleri etkin bir şekilde kullanmaya çalışıyor. Tüketiciler, işlerini tek tıkla halletmek veya teknolojinin ve dijitalleşmenin getirdiği yeniliklerden en iyi şekilde yararlanmak ve özellikle sosyal medyada markalarını daha fazla görmek istiyorlar.

Biz, seyahat sektöründe yeniliklere öncülük eden bir marka olarak, teknoloji ve dijital gelişmeleri yakından takip ediyor ve bu değişime uyum sağlamak için çaba sarf ediyoruz. Özellikle Avrupa’nın en büyük şehirler arası otobüs ağına sahip olan iş ortağımız FlixBus ile birlikte, bu yeniliklerin sunduğu kolaylıkları yolcularımızın hizmetine sunmaya çalışıyoruz. Artık yolcularımız dijital uygulamamız üzerinden en hızlı şekilde bilet alabiliyor, sosyal medya platformlarında çalışmalarımızı yakından takip edebiliyor ve görüşlerini kolaylıkla bizimle paylaşabiliyorlar.

Ayrıca, yeni nesil otobüslerimizdeki üstün teknoloji sayesinde yolcularımız çok daha keyifli bir seyahat deneyimi yaşıyorlar. Bugün, tüm bu çalışmalarımızın bu kadar önemli bir organizasyonda ödüllendirilmesi bizi ayrıca mutlu ediyor. Bu ödül, aynı zamanda gelecekteki yeniliklerimiz için de önemli bir motivasyon kaynağıdır.”

Kâmil Koç, Brandverse Ödülleri’nde Sosyal Medyanın En İyileri Arasında
Yorum Yap

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.