MAN Metinler Plaza, Kayseri’de Faaliyete Geçerek MAN’ın Yeni Bayisi Oldu

featured

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., Türkiye genelindeki bayi ve servis ağını genişletmeye devam ediyor, yeni iş birlikleriyle gücünü daha da ileri taşıyor.

Kayseri ve çevresindeki bayi ve servis ağının açılış törenine Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Metinler Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Metin Köseoğlu, MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu ve diğer yetkililer ile davetliler katıldı.

Metinler Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Metin Köseoğlu, MAN ile yapılan iş birliğinin ağır ticari araç sektörünün köklü markalarından biriyle gerçekleştiğini ifade ederek, şunları dile getirdi:

“MAN gibi dünyadaki en köklü markalardan biriyle iş birliği yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Metinler Şirketler Grubu olarak, insanların yaşamlarını kolaylaştırmak amacıyla ‘İnsana ve doğaya hizmet’ anlayışıyla hareket ediyoruz. Ulaşım, gıda, güvenlik, tedarik gibi alanlarda çözümler sunarak sektörde önemli bir konumdayız. Otomotiv ve hizmet sektörlerinde farklı markaların bayiliklerini üstlenirken, aynı zamanda Metinler Filo Partner Araç Kiralama Hizmetleri, otomotiv ve ağır ticari araçlara yönelik bakım, aksesuar ve kozmetik hizmetleri, teknik altyapı ve üstyapı çözümleri, tam teşekküllü adreste bakım ve onarım hizmetleri, sigortacılık ve tarım sektöründe de faaliyet gösteriyoruz.”

Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesinin her zaman öncelikleri olduğunu vurgulayan Köseoğlu, uzun yıllara dayanan tecrübeleriyle MAN müşterilerine hizmet sunacaklarını ifade etti. Yeni iş birliğinin başarılı olması ve bölgeye fayda sağlaması temennisinde bulundu.

“Türkiye genelindeki gücümüzü yeni bayilerimizle daha da arttırdık”

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu, Metinler Şirketler Grubu’nun sektördeki köklü deneyimiyle önemli bir güç kaynağı olduğunu belirtti ve şunları dile getirdi:

“Türkiye’nin önde gelen ithal kamyon çekici pazarında lider olarak, MAN’ın kaliteli ürün ve hizmetlerini ülkemizin her köşesine taşımaya devam ediyoruz. Bunun için sektördeki güçlü markalarla yeni iş birlikleri ve yol arkadaşlıkları kuruyoruz. Metinler Şirketler Grubu da ülkemizin önemli markaları arasında köklü bir deneyime sahip. Bu deneyimli markayla çalışmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Kayseri’de gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği, gücümüze güç katacağımızı düşündüğümüz bir adım oldu. Türkiye genelindeki bayi sayımızı 15’e, yetkili servis sayımızı da 33’e çıkarttık.”

MAN olarak, her zaman bayi ve servislerin önemini bildiklerini ve bu alana değer verdiklerini vurgulayan Bekiroğlu, bayilerin satış ve satış sonrası hizmet noktasında önemli katkılar sağladığını belirtti. Bugün müşterilere 7/24 kaliteli hizmet sunabildiklerini bayilerin sayesinde olduğunu ifade etti.

Ayrıca, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. olarak, MAN Truck & Bus SE tarafından her yıl dünya genelinde en iyi performans gösteren ülkeye verilen “Yılın Pazarı” ödülünü üst üste üçüncü kez aldıklarını belirtti. Bu başarının iş ortaklarının büyük katkısı olduğunu ve onlarla birlikte bu başarıları elde ettiklerini söyledi. Gelecekte de doğru yol arkadaşlarıyla ilerlemeye devam edeceklerini ifade etti. Metinler Şirketler Grubu’nu yeni iş birliği için tebrik ederek başarılı bir iş birliği temennisinde bulundu.

“Şehrimize ve bölgeye yakışan güzel bir eser”

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Metinler Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Metin Köseoğlu ve MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu’na MAN Metinler Plaza’yı Kayseri’ye kazandırdıkları için teşekkür etti ve şu şekilde devam etti:

“Türkiye olarak, her türlü araçta ve gereçte varız diyen bir anlayışa sahip olduğumuz için çok şanslıyız. Geçmişte hep Alman malı dediğimizde, sağlam ve kaliteli bir ürün anlardık ve MAN ilk akla gelen markalardan biriydi. Şimdi, Kayseri’nin otomotiv sanayisinde tanınmış bir marka olan MAN’ın bayiliğini vermek için sizi ikna ettiyseniz, inşallah o da bizleri, şehrimizi ve bölgeyi ikna eder, başarılı bir şekilde ilerler. Metin Bey’in (Köseoğlu) değerli ekibini tebrik ediyorum. Kayserimiz gelişiyor, güzelleşiyor ve showroomlarının kalitesi artıyor. Artık sıradan olma dönemi geride kalmış gibi görünüyor.

Metin Bey (Köseoğlu) sayesinde şehrimize ve bölgeye yakışan güzel bir eseri kazandırıyoruz. Kendisini tebrik ediyorum. Ayrıca Tuncay Bey’e (Bekiroğlu) de hoş geldiniz diyor ve birlikte çalışacağımızı buradan paylaşıyorum. İş birliğimizin hayırlı olmasını diliyorum. Kazasız belasız başarılı hizmetlere vesile olmasını temenni ediyorum.”

Protokol konuşmalarının ardından katılımcılar, Metinler Şirketler Grubu’nun MAN müşterilerine hizmet vereceği MAN Metinler Plaza’nın açılışını gerçekleştirmek için kurdeleyi kesti.

MAN Metinler Plaza, Kayseri’de Faaliyete Geçerek MAN’ın Yeni Bayisi Oldu

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.