1. Haberler
  2. Aktüel
  3. Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri ile Müşteri Memnuniyeti Sağlanıyor

Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri ile Müşteri Memnuniyeti Sağlanıyor

featured

Mercedes-Benz Türk, Daimler Truck’ın global standartlarına uygun olarak sunduğu satış sonrası hizmetleriyle öne çıkıyor ve fark yaratıyor.

Mercedes-Benz Türk Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Tolga Bilgisu, Türkiye’de üretim yapan bir firma olarak stok ve parça bulunabilirliği konusunda önemli avantajlara sahip olduklarını belirtiyor. Yetkili servislerinde “Tek Niyet Memnuniyet” ilkesini benimseyerek kaporta & boya işlemlerini, yedek parça ve uzman teknik personel güvencesiyle hızlı bir şekilde gerçekleştirerek müşterilerine bu avantajı sunuyor.

Mercedes-Benz Türk, ağır ticari araç pazarında sunduğu son teknolojiye sahip araçlarla standartları belirlerken, satış sonrası hizmetleriyle de öne çıkıyor. Yetkili servislerinde bakım ve onarım kalitesini sürekli olarak yükseltiyor ve müşterilerin beklentilerine en üst düzeyde cevap veriyor. Kaporta & boya işlemleri, orijinal yedek parça ve uzman teknik personel güvencesiyle Mercedes-Benz Türk Yetkili Servislerinde güvenli bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Yetkili servislerde onarılan parçalar, aynı zamanda 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisi kapsamına alınıyor.

Hızlı Aksiyon için Hazır Kamyon Kabini Uygulaması

Mercedes-Benz Türk Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Tolga Bilgisu, değerlendirmesinde şunları söylüyor: “Üretim bantlarımızdan inen araçlarımızda olduğu gibi bakım ve onarım hizmetlerimizde de üst düzey güvenlik, performans ve konfor sunuyoruz. Ülkemizde üretim yapan bir firma olarak stok ve parça bulunabilirliği konusunda önemli avantajlara sahibiz. Yetkili servislerimizde ‘Tek Niyet Memnuniyet’ ilkesini benimseyerek kaporta & boya işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor ve müşterilerimize bu avantajı sunuyoruz. Özellikle hazır kamyon kabini uygulamamıza dikkat çekmek istiyorum. Yetkili servislerimizde araç tiplerine göre hazır kamyon kabinleri bulundurarak, müşterilerimizin kazalı araçları için hızlı aksiyon alıyor ve beklentilerini karşılıyoruz.”

Orijinal Cam Değişimi Dört Saatte Tamamlanıyor

Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinde sunulan bir diğer hizmet ise orijinal cam değişimi. Kazalı araçların hızlı, kaliteli ve güvenli bir şekilde onarıldığı yetkili servislerde, otobüs ön cam değişimleri dört saat gibi kısa bir sürede gerçekleştiriliyor. Orijinal ön cam kullanımıyla, Euro 6 kamyon ve otobüslerde bulunan yağmur, ışık sensörü ve şerit takip asistanının doğru bir şekilde çalışması sağlanıyor. Seyir ve yolcu güvenliği için bu sensörlerin sürekli olarak aktif olması büyük bir önem taşıyor.

Yüksek Standartlı Eğitimlerle Hizmet Kalitesi Korunuyor

Mercedes-Benz Türk, yetkili servislerinin hizmet kalitesini yüksek standardında tutmak için çalışanlarının eğitimine büyük önem veriyor. Kaporta & boya teknisyenleri, Mercedes-Benz Türk Hoşdere Otobüs Fabrikası ve Pazarlama Merkezi Eğitim Bölümleri’nde “Mercedes-Benz Kaporta Boya Teknisyenliği” eğitimi alıyor. Kaporta & boya işlemleri, yetkili servislerde eğitimli ve sertifikalı uzman teknisyenler tarafından hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Yaygın Servis Ağı ile Hızlı Müdahale

Müşterilerinin her durumda yanında olan Mercedes-Benz Türk, yaygın servis ağıyla kazalara hızlı bir şekilde müdahale ediyor ve müşterilerini yalnız bırakmıyor. Şirket, kaza durumunda müşterilerinin çekici & kurtarıcı hizmetiyle iletişim kurmasına yardımcı oluyor ve araçlarının yetkili servislere ulaşmasını sağlıyor. Mercedes-Benz Türk’ün 48 yetkili servis noktasından 40’ı, 25 ilde kamyon veya otobüs kaporta & boya atölyesiyle kesintisiz hizmet sunmaya devam ediyor.

Müşteriler, Mercedes-Benz Türk Müşteri İletişim Merkezi’ni 444 62 84 (444 MBT 4) numaralı hattan arayarak “Yol Yardımı” ve “Ürün ve Hizmetler” konularında destek alabiliyor.

Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri ile Müşteri Memnuniyeti Sağlanıyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.