Mercedes-Benz Türk’ün 2. El Araç Markası TruckStore, İşlem Kolaylığı ve Zengin Araç Seçenekleriyle Öne Çıkıyor

featured

Mercedes-Benz Türk’ün 2. el araç markası TruckStore, sunduğu geniş araç portföyü ve kaliteli hizmet anlayışıyla farkını ortaya koymaya devam ediyor. 2009 yılından bu yana lojistik sektöründe güvenilir bir iş ortağı olarak bilinen şirket, bu yılın ilk beş ayında da başarı grafiğini yükseltti. Mercedes-Benz Türk 2. El Kamyon ve Otobüs Satış Direktörü Didem Özensel, “Şirketimiz bünyesinde müşterilerimize kredi, sigorta, 2. el satış imkanı ve takas alım gibi çözümler sunarak ihtiyaçlarına tek noktadan cevap veriyoruz. Öncelikli hedefimiz müşterilerimizin sürdürülebilir bir iş modeli oluşturabilmesidir. TruckStore’da her zaman ‘Al Kazan Sat Kazan’ prensibiyle işlem yapıyoruz” dedi.

TruckStore, tüm işlemleri tek çatı altında gerçekleştirme imkanı sunuyor

TruckStore Grup Müdürü Barış Sever, finansmana erişimde yaşanan zorluklara Mercedes-Benz Kamyon Finansman ile çözüm sunduklarını belirtti. Sever, müşterilerine 24 aya kadar özelleştirilmiş finansman modelleri sunduklarını ve ödeme dengelerini müşteri ihtiyaçlarına göre ayarlamaya devam edeceklerini ifade etti. TruckStore üzerinden yapılan satışların yüzde 80’inin Mercedes-Benz Kamyon Finansman tarafından finanse edildiğini belirten Sever, geri kalanın ise büyük çoğunluğunun peşin veya takaslı olarak gerçekleştiğini, küçük bir kısmının ise bankalar aracılığıyla finanse edildiğini söyledi. Sever, müşterilere krediye erişim noktasında büyük avantajlar sağladıklarını vurguladı.

Barış Sever ayrıca, kentsel dönüşüm çalışmalarının hızlanmasıyla inşaat, hafriyat çekici ve kamyonlarına olan talebin arttığını belirtti. Bu nedenle, söz konusu araçların yatırım değeri korumaya devam ettiğini ve 2023 başından itibaren inşaat araçlarının 2. el pazarındaki fiyatlarının yüzde 85, çekici fiyatlarının ise yaklaşık yüzde 50 arttığını açıkladı.

TruckStore, müşterilerine tüm işlemleri tek bir çatı altında sunuyor

TruckStore, Mercedes-Benz Türk’ün ağır ticari araç pazarında sunduğu yaklaşımı ve yüksek hizmet kalitesini 2. el pazarına taşıyor. Bir iş günü içinde alım, satım, kredilendirme ve sigortalama gibi tüm işlemleri hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirme imkanı sunan TruckStore, müşterilere Mercedes-Benz marka kamyonların yanı sıra farklı marka ve üst yapılara sahip kamyonlara da erişim sağlıyor. Bu sayede müşteriler, ihtiyaçlarına en uygun aracı kolaylıkla bulabiliyor ve tüm işlemlerini TruckStore güvencesi altında gerçekleştirebiliyorlar.

Mercedes-Benz Türk’ün 2. El Araç Markası TruckStore, İşlem Kolaylığı ve Zengin Araç Seçenekleriyle Öne Çıkıyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.