1. Haberler
  2. Aktüel
  3. Mercedes, İsrail’e Otobüsün Ardından Eğitim Hizmeti de İhraç Etti

Mercedes, İsrail’e Otobüsün Ardından Eğitim Hizmeti de İhraç Etti

featured

İsrail pazarının ihtiyaçları doğrultusunda Mercedes-Benz Tourismo’yu yeniden tasarlayan Mercedes-Benz Türk, İsrail’deki teknisyenlere ve teknik müdürlere yönelik eğitim programı düzenledi. “Araç Tanıtım ve Teknik Eğitim” programının ilk oturumu 9-10 Ocak, ikinci oturumu ise 11-12 Ocak tarihlerinde toplam 30 kişinin katılımı ile Mercedes-Benz Türk Pazarlama Merkezi’nde gerçekleştirildi. Özel olarak tasarlayıp ürettiği Mercedes-Benz Tourismo’yu İsrail pazarına ihraç eden Mercedes-Benz Türk, böylece İsrail’e eğitim hizmeti ihracatı da gerçekleştirmiş oldu.

Teknisyen ve teknik müdürlere yönelik düzenlenen ve Mercedes-Benz Türk Pazarlama Merkezi’nde gerçekleştirilen “Araç Tanıtım ve Teknik Eğitim” programına İsrail’deki 11 adet Mercedes-Benz yetkili servisi katılım gösterdi. Teknisyenler ve teknik müdürler sadece eğitim almakla kalmadı, aynı zamanda Hoşdere Otobüs Fabrikası’nı ziyaret etme imkanı da buldular.

Daha önce farklı coğrafyalardaki ülkelerde eğitimler veren Mercedes-Benz Türk, tüm Mercedes-Benz ve Setra marka otobüsler için eğitimler düzenliyor.

Türkiye’de verilen eğitimler teorik ve uygulamalı olarak gerçekleştiriliyor

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen Mercedes-Benz Türk, “Araç Tanıtım ve Teknik Eğitim” programı ile yetkili servislerde verilen tamir kalitesini artırmayı hedeflerken, yetkili servislerinde yüksek nitelikli ve donanımlı teknik personelleri de yetiştiriyor.

Teknisyenler için “Teknik Eğitimler” veren Mercedes-Benz Türk; kamu, filo ve bireysel otobüs müşterileri için de “Otobüs Sürüş Eğitimleri” gerçekleştiriyor.

Mercedes-Benz Türk’ün 20 yıla yakın bir süredir düzenlediği Otobüs Sürüş Eğitimleri, “Ekonomik Araç Kullanım Eğitimi” ve “Araç Tanıtım Eğitimi” olmak üzere iki farklı kapsamda gerçekleştiriliyor. Otobüs şoförleri ve şirketler, İstanbul Hadımköy’de bulunan Mercedes-Benz Türk Pazarlama Merkezi içerisinde yer alan Eğitim Merkezi’nde veya tercihe bağlı olarak firma tesislerinde mobil olarak düzenlenen teorik ve pratik eğitimlerden yararlanabiliyor.

Mercedes, İsrail’e Otobüsün Ardından Eğitim Hizmeti de İhraç Etti
Yorum Yap

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.