Nissan Türkiye’de Finans Direktörü Görevine Birol Kırklareli Getirildi

featured

Nissan Türkiye, Finans Departmanı’nın üst düzey atamasını duyurdu. Şirket içinde 1997 yılından bu yana farklı görevler üstlenen ve daha önce Nissan Güney Afrika ve Nissan Mısır’da çalışan Birol Kırklareli, artık Nissan Türkiye’nin “Finans Direktörü” olarak görev yapacak.

35 yıldan fazla sektör deneyimine sahip olan Birol Kırklareli, Nissan Türkiye’nin yeni Finans Direktörü olarak atanmıştır. 1987 yılından bu yana bankacılık sektöründen denetlemeye kadar pek çok finans ve muhasebe alanında görev alan Kırklareli, Nissan çatısı altında 25 yıl ve Nissan Türkiye bünyesinde 20 yılı aşkın bir süredir çalışmaktadır. Son olarak, üretim tesisleri bulunan Nissan Güney Afrika ve Nissan Mısır’da Chief Financial Officer (CFO) olarak görev yapmıştır.

Birol Kırklareli, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, İşletme Bölümü mezunudur ve evli bir çocuk babasıdır. Nissan Türkiye’nin Finans Departmanı’nın yeni lideri olarak görevine başlaması, şirketin finansal yönetim süreçlerine katkıda bulunacak ve Nissan Türkiye’nin başarısına katkı sağlayacaktır.

Nissan Türkiye’de Finans Direktörü Görevine Birol Kırklareli Getirildi

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.