Onur Göçmez, Arkas Lojistik Grup Başkanı Olarak Atandı

featured

İş dünyasının tanınmış isimlerinden Onur Göçmez, başarılı kariyerine Arkas Lojistik Grup Başkanlığı göreviyle devam ediyor. Onur Göçmez, 20 Ocak 2020 tarihinden bu yana Arkas Lojistik İcra Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktaydı ve şimdi ise Arkas Lojistik Grup Başkanlığı’na getirildi.

1999 yılında çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri sektöründe iş hayatına adım atan Onur Göçmez, 2003 yılında lojistik ve nakliye sektörüne adım atmıştır. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Göçmez, kariyeri boyunca önemli görevler üstlendi. Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş. Teftiş Kurulu Başkanlığı ve CEVA Lojistik A.Ş. İstanbul Bölge Müdürlüğü gibi görevlerin ardından 2012 yılında Arkas Lojistik A.Ş.’de çalışmaya başladı.

Arkas Lojistik A.Ş.’de Operasyon Müdürü, Filo Yönetim Müdürü ve İstanbul Bölge Müdürü gibi kilit görevlerde bulunan Göçmez, 2014 yılında Arkas Lojistik Ulaştırma Hizmetleri Türkiye Müdürlüğü’ne atanarak gruba değerli katkılar sağladı ve 2015 yılında Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır.

Onur Göçmez, Arkas Lojistik grubundaki önemli görevlerinin yanı sıra insan kaynakları, güvenlik ve idari işler fonksiyonlarının strateji ve icrasından da sorumlu olarak çalışmalarını sürdürdü. Nisan 2017’de Arkas Lojistik A.Ş. Genel Müdürü olarak görevine getirilen Onur Göçmez, 2020 Ocak itibarıyla Arkas Lojistik İcra Kurulu Başkanı (CEO) olarak görevini üstlendi. Organizasyonel yapıda yapılan değişiklikle birlikte, Onur Göçmez şimdi Arkas Holding Lojistik Grup Başkanı olarak atanmıştır.

Onur Göçmez, evli ve üç çocuk babasıdır. Başarılarla dolu kariyeri ve liderlik yeteneğiyle, lojistik sektöründe önemli adımlar atmaya devam etmektedir.

Onur Göçmez, Arkas Lojistik Grup Başkanı Olarak Atandı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.